Reklama

Zaręczyny w "Dzień Dobry TVN"! "Nie spodziewałam się"

To miało być "zwyczajne" wydanie programu: "Dzień Dobry TVN". Nieoczekiwanie podczas rozmowy jeden z gości padł na kolana przed swoją ukochaną i poprosił ją o rękę! Wszystko na oczach widzów.

To miało być "zwyczajne" wydanie programu: "Dzień Dobry TVN". Nieoczekiwanie podczas rozmowy jeden z gości padł na kolana przed swoją ukochaną i poprosił ją o rękę! Wszystko na oczach widzów.
Zaręczyny w "Dzień Dobry TVN" /Dzień Dobry TVN /TVN

W czwartkowym wydaniu programu: Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ohme i Filip Chajzer gościli wyjątkowych sportowców. Samuel Kulczycki i Miłosz Redzimski opowiedzieli o swojej pasji do tenisa stołowego, a także zrelacjonowali swój udział z Mistrzostw Świata, w których zajęli wysokie miejsca.

"Udało mi się zdobyć drugie miejsce, wicemistrzostwo świata w kategorii do lat 19 i w grze mieszanej z zawodniczką z Francji (...) trzecie miejsce" - relacjonował Kulczycki. "Zdobyłem wicemistrzostwo świata do lat 15. i tak samo miałem brązowy medal w grze mieszanej z zawodniczką z Niemiec" - dodał jego młodszy kolega Miłosz Redzimski.

Reklama

Oświadczył się w programie "Dzień Dobry TVN"

W programie pojawiły się także partnerki panów: Gabriela i Emilia. Spore zaskoczenie czekało pierwszą z nich, ponieważ Kulczycki postanowił... oświadczyć się jej przed kamerami!

W pewnym momencie z głośników wybrzmiał utwór: "Wyglądasz tak pięknie", a zaskoczona dziewczyna przyznała, że to ich ulubiona piosenka. Filip Chajzer oddał głos Samuelowi, a ten wyciągnął zza poduszki pudełeczko z pierścionkiem, padając przed ukochaną na kolana.

Zaręczyny w programie wywołały falę wzruszenia wśród zgromadzonych w studiu. Świeżo upieczona narzeczona sportowca przyznała, że zupełnie nie spodziewała się takiego ruchu ze strony Kulczyckiego. "Aż się chyba popłaczę. Jestem szczęśliwa, bo już od początku czuliśmy, że zależy nam na sobie (...). Nie spodziewałam się, bo tak jak rozmawialiśmy, to mówię: nie no, pewnie jeszcze ze dwa lata czy jakoś tak, jeszcze poczekamy" - powiedziała.

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama