Reklama

Wystąpi w Sopocie i Opolu

Mariolka - blondwłosa gwiazda kabaretu Paranienormalni - ma duże powodzenie u władz Polsatu. Okazuje się bowiem, że to właśnie ona i jej koledzy z kabaretu poprowadzą tegoroczny koncert "Trendy".

Paranienormalni swoją popularność zawdzięczają Mariolce, zwariowanej nastolatce z ich sztandarowych skeczy. Wciela się w nią już od siedmiu lat Igor Kwiatkowski, a postać to na tyle popularna, że w ubiegłym roku Polsat zapronował Mariolce konferansjerkę na festiwalu Top Trendy.

Reklama

"Nie chcemy ograniczać się jedynie do kabaretu. Szukamy też innych możliwości zaistnienia i takim naszym małym błyskiem był ubiegłoroczny koncert 'Trendy', który poprowadziliśmy" - mówi Igor Kwiatkowski.

Okazuje się, że Mariolka wpadła w oko szefom Polsatu na tyle mocno, że stacja na tegoroczny Top Trendy 2011 postanowiła ponownie zaprosić cały kabaret "Paranienormalni". Estradowcy czują, że po ubiegłorocznym koncercie stacja ma do nich duże zaufanie.

"Pani Nina Tereniew nie patrzy nam już tak bardzo na ręce. Nas zaś korci, żeby trochę pośmiać się z naszego show-biznesu. Nie wiemy jednak, na ile możemy sobie pozwolić" - zastanawiał się Kwiatkowski. Jak mówi, boi się podpaść zwłaszcza, szczególnie wrażliwym na swoim punkcie, polskim muzykom.

"Potem głupio byłoby tłumaczyć się na bankiecie: 'Wiesz stary! To było na żarty'" - dowcipkuje odtwórca Mariolki.

Na festiwalu Top Trendy oprócz kabareciarzy pojawią się również Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz.

Okazuje się jednak, że muzyczna impreza w Sopocie to niejedyny festiwal, na którym w tym roku wystąpi kabaret Paranienormalni. Mariolka i jej koledzy będą również twarzami Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

"Prawdopodobnie pojawimy się na samym początku festiwalu, żeby trochę zamieszać, żeby się zadziało, żeby przykuć uwagę widzów" - przewiduje Kwiatkowski.

Kabaret Paraniernomalni poza Igorem Kwiatkowskim tworzą: Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki. Grupa powstała w 2004 roku, ale zanim do tego doszło, Kwiatkowski - z wykształcenia kucharz, pracował jako magazynier oraz wykładał napoje gazowane i alkoholowe w markecie. Przez pewien czas był też DJ-em w warszawskiej rozgłośni Roxy FM, jednak ostatecznie postanowił wrócić do rodzinnej Jeleniej Góry. To tam czuje się najlepiej, a wolny czas najchętniej spędza w domu z rodziną, oglądając filmy.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koledzy | Paranienormalni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje