Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Zmiana w wyglądzie. Nie do poznania?

Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się w szalonym, dość nietypowym dla niej wydaniu. Efekty sesji zdjęciowej ujrzały światło dzienne, a fani oniemieli z zachwytu.

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska regularnie publikuje na Instagramie fotografie z życia codziennego. Utrzymuje stały kontakt z fanami, których pokaźne grono chętnie komentuje jej poczynania i zawodowe projekty. Na samym Instagramie profil młodej aktorki obserwuje ponad milion osób, co świadczy o tym, że artystka cieszy się niemałą popularnością.

Wiktoria Gąsiewska: Niezwykły fryz

Ujęcia, które udostępnia w sieci, zbierają masę komplementów i podbijają serca internautów - również te w wirtualnym wydaniu. Pod postami nie brakuje słów uznania i licznych polubień.

Reklama

Nie inaczej było również w przypadku szalonych czarno-białych kadrów, na których Wiktoria Gąsiewska pozuje w skąpym topie, mocnym makijażu i bujnej fryzurze. Wydaje się, że aktorka wspomina sesję zdjęciową z przeszłości i, jak wskazuje w opisie, zdjęcia odkopała z "archiwów". Drapieżne spojrzenie, burza włosów i mocny makijaż nadają niezwykle tajemniczego, ale i inspirującego klimatu. Aktorka czuje się przed obiektywem jak ryba w wodzie, o czym świadczą zapierające dech w piersiach ujęcia. Delikatnie odsłania ciało i oczarowuje uśmiechem, pozą, spojrzeniem, błyskiem w oku.

Wiktoria Gąsiewska: Jak "Sztokholm"

Obserwatorzy przyznają, że efekty sesji zdjęciowej w sposób szczególny przypadły im do gustu. Artystyczne fotografie spotkały się z ich aprobatą i pochlebnymi komentarzami. Pod postem zebrało się już blisko 60 tysięcy polubień. Fani porównali Gąsiewską do aktorki z popularnego "Domu z papieru". Serialowa Sztokholm (Esther Acebo) nosi bowiem niemalże identyczną fryzurę!

O ułożenie włosów z uśmiechem i przymrużeniem oka dopytywali internauci. "Jestem ciekawy jak potem myłaś i rozczesywałaś włosy" - przyznał jeden z nich. "Nie chcesz wiedzieć!" - odpowiedziała młoda artystka.

"Bogini", "Boskie zdjęcie", "Ogień!", "Wow, poezja" - posypały się komplementy. 

Zobacz również:

Gwiazda zginęła jako pierwsza. Widzowie byli w szoku!

Piękna Polka krótko po porodzie. Jak wygląda?

Królowa wpadek? Największa fajtłapa w świecie kina!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje