Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska publikuje nagranie z rollercoastera. "Ruch biustu bezcenny"

Wiktoria Gąsiewska sprawdziła, jak strój zakończony bardzo głębokim dekoltem sprawdzi się podczas wizyty w parku rozrywki. Filmik z wycieczki znalazł się na jej Instagramie, a internauci zwrócili uwagę na pewien istotny szczegół...

Wiktoria Gąsiewska na planie 12. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"

Instagram Wiktorii Gąsiewskiej śledzi ponad milion użytkowników,  a ona sama dba o to, by na jej profilu nie wiało nudą! Jeszcze do niedawna wśród nowych fotografii prym wiodły ujęcia zakochanej aktorki w ramionach Adama Zdrójkowskiego, jednak związek młodych aktorów należy już do przeszłości. O ich rozstaniu zrobiło się głośno pod koniec października, ale sama gwiazda przyznała wówczas w specjalnym oświadczeniu, że nie jest w związku już od... dłuższego czasu!

Wiktoria Gąsiewska publikuje zaskakujące nagranie

Reklama

Po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim Wiktoria Gąsiewska rzuciła się w wir pracy, nie zapominając przy tym o instagramowych obserwatorach. Niedawno urodziny świętował młodszy brat aktorki znanej m.in. z "Rodzinki.pl" - Mateusz. Z tej okazji Wiktoria złożyła mu życzenia także za pośrednictwem Internetu, publikując specjalny post. 

Młoda gwiazda zawarła w nim zarówno zdjęcia przedstawiające brata, jak i krótki filmik z ich wspólnego wypadu do parku rozrywki (kolejny w galerii). Właśnie wspomniane nagranie szczególnie zwróciło uwagę niektórych internautów, a wszystko za sprawą stroju, jaki wybrała Gąsiewska...

Na wideo został uwieczniony moment, w którym Wiktoria i Mateusz korzystają z pewnej dostarczającej wielu wrażeń atrakcji. Podczas zjazdu uwieczniono m.in. emocje, jakie towarzyszyły rodzeństwu. Wzrok przyciąga także strój wybrany przez Gąsiewską, która wybrała mieniącą się kreację zakończoną bardzo głębokim dekoltem. Trzeba przyznać, iż strój, pod którym aktorka nie miała stanika, sprawdził się na rollercoasterze, chociaż miał dość trudne zadanie.

Zobacz również:

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Gąsiewską miał problemy? 

Wiktoria Gąsiewska przerwała milczenie! Potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska w stroju kąpielowym. Fani: "Respirator poproszę" 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje