Reklama

Reklama

"Wielka": Drugi sezon serialu o Katarzynie Wielkiej od 20 listopada

Nominowany do Emmy serial "Wielka" wraca do HBO GO z drugim sezonem 20 listopada. Tego dnia do serwisu zostanie dodany cały nowy sezon produkcji.

Elle Fanning (C) jako Katarzyna Wielka w drugim sezonie serialu HBO "Wielka"

"Wielka" to satyryczna komedia o fenomenie Katarzyny Wielkiej i jej przeobrażeniu z nikomu nieznanej outsiderki w najdłużej panującą kobietę w historii Rosji. W drugim sezonie Katarzyna przejmuje rosyjski tron, ale szybko się przekonuje, że detronizacja męża to dopiero początek. Katarzyna musi teraz zmierzyć się z realiami "wyzwolenia" kraju, który nie chce być wolny. Jej walka o oświecenie Rosji będzie oznaczać walkę z własnym dworem i najbliższymi, włączając w to własną matkę (w tej roli gościnnie Gillian Anderson).

Reklama

"Wielka": Elle Fanning w roli carycy Katarzyny

Będzie też walczyła z własnym sercem, próbując ułożyć swoją relację z Piotrem. W końcu Katarzyna nauczy się, że aby zmienić kraj, musi pozwolić zmienić samą siebie. Dowie się również, że istnieje cienka granica między idealizmem a ułudą, a stanie się Wielką będzie wymagało od niej więcej, niż mogła sobie wyobrazić.

W serialu występują Elle Fanning jako Katarzyna, Nicholas Hoult, Phoebe Fox, Adam Godley, Gwilym Lee, Charity Wakefield, Douglas Hodge, Sacha Dhawan, Bayo Gbadamosi oraz Belinda Bromilow.

Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest Tony McNamara. 

Premiera drugiego sezonu serialu "Wielka" odbędzie się 20 listopada w HBO GO. Tego dnia po godzinie 11 do serwisu dodanych zostanie wszystkich dziesięć odcinków nowego sezonu.

Czytaj więcej:

Elle Fanning: Czego nauczyła ją rola Katarzyny Wielkiej?

Elle Fanning zemdlała! Gwiazdy ruszyły na pomoc

Elle Fanning chwali izolacje spowodowaną pandemią

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje