Reklama

"Wiedźmin": Geralt i Płotka na nowym zdjęciu

Netflix opublikował nowe zdjęcie z planu "Wiedźmina". Jest na nim Geralt oraz jego wierny towarzysz, czyli koń o imieniu Płotka. Zdjęcie w momencie obiegło światowe media.

Na ten moment od dawna czekali wszyscy fani sagi o Geralcie z Rivii oraz kultowej gry komputerowej. Netflix opublikował nowe zdjęcie z planu serialu o Wiedźminie. Widzimy na nim Geralta z jego wierną towarzyszką, którą jest klacz nazywana Płotką.

Reklama

"Każdy potrzebuje najlepszego przyjaciela. Świecie, poznajcie Płotkę" - napisała showrunnerka serialu "Wiedźmin", Lauren S. Hissrich.

Zdjęcie spodobało się również Tomaszowi Bagińskiemu, który jest zaangażowany w prace nad serialem. "To jest kuń. A nazywa się jak ryba. (...)" - napisał pod fotografią

Przypomnijmy, że całkiem niedawno do sieci wyciekły też inne zdjęcia z serialu. Można było na nich zobaczyć zbroje żołnierzy z Nilfgaardu.

Warto zaznaczyć, że Netflix dawkuje emocje fanom wiedźmińskiej sagi. Zdjęcie Geralta z Płotką jest bowiem dopiero zapowiedzią tego, na co czekają z jeszcze większą niecierpliwością, czyli oficjalnego zwiastuna. Ma on zostać zaprezentowany podczas odbywającego się w San Diego Comic-Con International 2019. Impreza startuje 18 lipca i potrwa do cztery dni.

Przypomnijmy, że cały czas nie ogłoszono jednak oficjalnej daty premiery serialu. Ze słów Tomasza Bagińskiego wynika, że premiera ma mieć miejsce pod koniec 2019 roku lub na początku 2020. Niewykluczone, że więcej szczegółów w tej kwestii Netflix zdradzi już w najbliższych dniach.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje