Reklama

Reklama

Walduś z "Kiepskich" mocno się zmienił. Jak wygląda teraz Bartosz Żukowski?

Bartosz Żukowski po raz pierwszy od długiego czasu pokazał się publicznie. Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" zaskoczył wyglądem. Aktor pozował przed fotoreporterami w osobliwej stylizacji. Jak wygląda dziś serialowy Walduś Kiepski?

Bartosz Żukowski, czyli serialowy Walduś z "Kiepskich"

Bartosz Żukowski ponad dwie dekady temu zaczął występować w "Świecie według Kiepskich". Choć od tamtej pory zagrał w wielu filmach, serialach i spektaklach, przez publiczność jest kojarzony przede wszystkim właśnie z postacią Waldemara Kiepskiego. Rola w lubianym sitcomie przysporzyła aktorowi ogromnej popularności i niemałej sympatii widzów.

Na antenie Polsatu zadebiutowały niedawno nowe odcinki "Świata według Kiepskich", w których nie zabrakło także Bartosza Żukowskiego. Były one nagrywane na początku 2020 roku, zatem jeszcze przed wprowadzeniem wszelkich obostrzeń w związku z koronawirusem.

Reklama

Z powodu pandemii zawieszono prace na wielu planach zdjęciowych, przestały odbywać się premiery i imprezy branżowe. Teraz po raz pierwszy od bardzo długiego czasu Bartosz Żukowski znów pojawił się na salonach. I zaskoczył wyglądem!

Bartosz Żukowski wrócił na salony

Bartosz Żukowski pojawił się ostatnio na premierze spektaklu "The Strings, czyli sex, drugs i disco", w którym również występuje. Nie zabrakło także innych gwiazd przedstawienia. Tym, co przykuwało uwagę, były oryginalne stroje aktorów. Żukowski pozował na ściance w welurowym dresie w odcieniu granatu.

Nie był wyjątkiem, albowiem cała główna obsada spektaklu pojawiła się na imprezie w takich właśnie osobliwych "kreacjach". Kolorowe, sportowe uniformy zdecydowanie przyciągały wzrok!

Maria Staroń

Zobacz również:

Piękna Polka pokazała brzuch. Dotąd wszystko ukrywały ubrania

"Rolnik szuka żony": Uczestnikom grożą wysokie kary. "Boją się rozmawiać"

Pokazał się publicznie po tragicznym wypadku. Niezwykłe słowa

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich | Bartosz Żukowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy