Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10": Niespodziewany zwycięzca

Oto finaliści dziesiątej edycji show Polsatu

Nietypowo rozpoczął się dziewiąty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jako pierwsi na scenę wkroczyli... Agnieszka Hekiert i Kris Adamski, którzy wcielili się w Lady Gagę i Tony'ego Bennetta.

Reklama

Potem przyszedł czas na Mateusza Ziółko, który jako Don Vasyl zaśpiewał "Tańcz ze mną moje życie". - Oprócz roli aktorskiej, głosu, specyficznego wibrata w głosie, udało ci się jeszcze fantastycznie aktorsko zagrać rolę mężczyzny znacznie od siebie starszego. Ale to był również głos starszego pana. Naprawdę miałam złudzenie wizualne i wokalne, że jestem na koncercie Dona Vasyla. Coś cudownego - powiedziała Kasia Skrzynecka.

Adriana Kalska wcieliła się w Adele w utworze "Send My Love (To Your New Lover)". - Zrobiłaś tutaj rzecz wyjątkową przez te 9 odcinków. Przeważnie miałaś do czynienia z takimi artystycznymi popaprańcami, którzy zrobili karierę na swoich wadach. A to głosu, a to wyglądu. Tak samo jest z Adele, ona też ma jakieś pęknięcie duszy, a ty jako artystka umiesz tam znaleźć swój kawałek świata i człowiek jest przekonany, że to się dzieje naprawdę, a to jest po prostu Ada, która odtwarza nam ten oryginał - mówił Paweł Królikowski.

Rafał Szatan stał się Ian Gillanem z Deep Purple w "Smoke On The Water". - Powiem ci szczerze, że byłem taki troszeczkę rozdarty na pół, bo z jednej strony zachwyciło mnie to, co zrobiłeś (...). Ale przyznam ci szczerze, że miałem wrażenie, że to nie jest tak, że ty wchodzisz i już nieważne, niech się pali i wali. Tylko widziałem człowieka, który bardzo uważnie stara się, żeby wszystko było na swoim miejscu. I to z jednej strony była siła tego występu, a z drugiej strony zabrakło mi takiego zerwania się ze smyczy - ocenił Kacper Kuszewski.

Honorata Skarbek przeistoczyła się w Amy Lee z Evanescence w "Bring Me To Life". - To jest nieprawdopodobne, jaki robisz postęp i jestem pełna podziwu i szacunku dla twojego rozwoju w tym programie - pochwaliła wokalistkę Małgorzata Walewska.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje