Reklama

Reklama

TVP odmówiła emisji spotu z wicemistrzynią olimpijską

Telewizja Polska odmówiła emisji spotu biżuterii Yes "Jestem kobietą". Według informacji serwisu "Press", publiczny nadawca zażądał usunięcia ujęć z parą homoseksualną oraz scen nagości. W kampanii wzięła udział m.in. wicemistrzyni olimpijska, wioślarka Katarzyna Zillmann.

Katarzyna Zillmann w kampanii biżuterii Yes "Jestem kobietą"

Bohaterkami spotu są silne i wyjątkowe kobiety: bizneswoman, mama trójki dzieci Aleksandra Żebrowska; wioślarka i wicemistrzyni olimpijska Katarzyna Zillmann i jej dziewczyna Julia Walczak; Aleksandra Wiederek-Barańska, która od ponad pięciu lat zachęca do badań i profilaktyki nowotworów piersi; Christina Flagmeier, która została modelką w wieku 74 lat, a także modelka plus size Bogna Golec.

TVP: Nie dla par nieheteronormatywnych

TVP jako jedyna stacja odmówiła emisji spotów Yes, tłumacząc, że godzi to we wrażliwość jej odbiorców.

"TVP zażądała usunięcia ujęć z parą nieheteronormatywną, a także nagości. Z tym że te tak zwane nagości TVP mogła ewentualnie tolerować po godz. 20, jednak pary nieheteronormatywnej - o żadnej porze" - mówi "Press" Marcin Gaworski, chief executive officer & partner 180heartbeats + JvM.

Reklama

Katarzyna Zillmann dokonała coming outu!

Spoty wyreżyserował Krzysztof Grajper. Za produkcję odpowiada dom produkcyjny F25, a za postprodukcję Xantus. W wideo wykorzystano fragmenty arii Habanera z opery "Carmen" Georges'a Bizeta - za licencje do muzyki odpowiadał Massive Music Warsaw.

Czytaj więcej!

Żenująca rola polskiego aktora! Występ poniżej godności?

Skandal na premierze filmu w Teatrze Narodowym! "Polityczny manifest"?

Powrót Krystyny Czubówny! Usłyszymy ją w Netfliksie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Telewizja Polska SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje