Reklama

Reklama

Tomasz Sekielski schudł 70 kilogramów! Dziennikarz pokazał najnowsze zdjęcie

Tomasz Sekielski dodał na swój Instagram najnowsze zdjęcie, a w opisie przyznał, że udało mu się zgubić 70 kilogramów. W zeszłym roku dziennikarz przyznał, iż ma za sobą operację zmniejszenia żołądka. Jak dziś wygląda? Zobaczcie!

Tomasz Sekielski dodał na swój Instagram najnowsze zdjęcie, a w opisie przyznał, że udało mu się zgubić 70 kilogramów. W zeszłym roku dziennikarz przyznał, iż ma za sobą operację zmniejszenia żołądka. Jak dziś wygląda? Zobaczcie!
Tomasz Sekielski jeszcze niedawno tak wyglądał /Gałązka /AKPA

Tomasz Sekielski to znany i ceniony dziennikarz, któremu rozgłos w ostatnim czasie przyniosły realizowane przez niego filmy. "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego" to tytuły, o których było głośno jeszcze długo po ich premierze.

O Tomaszu Sekielskim wspominano również w zeszłym roku, kiedy to dziennikarz szczerze opowiedział o swojej walce z otyłością. Sekielski poddał się operacji bariatrycznej, podczas której wycięto mu 3/4 żołądka.

Od wspomnianego zabiegu minął już rok, a teraz Sekielski na swoim Instagramie podzielił się swoim aktualnym zdjęciem, przy okazji zdradzając, że udało mu się zrzucić 70 kilogramów. Wspomniał również o trenerze  Mariuszu Krupińskim, który pomaga mu w walce o zdrowie.

Reklama

"Ten miły facet po prawej to @mariusz_kurpinski, który podjął się przygotowania mnie pod względem fizycznym do pokonania #12wyzwansekielskiego . Nie będzie łatwo, to wiedzieliśmy, ale nie zamierzamy się poddać. Już -70 kg na liczniku" - można przeczytać pod zdjęciem.

Fani Tomasza Sekielskiego są pod ogromnym wrażeniem metamorfozy dziennikarza. W licznych komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów, a niektórzy wprost przyznawali, że podziwiają go za odwagę i wytrwałość.

"Ale świetnie pan wygląda, Panie Tomaszu; szacunek za wytrwałość, pozdrawiam serdecznie", "Jest moc; trzymam kciuki za kolejne kg w dół", "Brawo! życzę dalszej wytrwałości! wygląda Pan coraz lepiej!!!", "Szacun, inspirujesz!" - piszą internauci.

Tomasz Sekielski o swojej operacji poinformował fanów w sierpniu zeszłego roku.

"Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie (...)" - pisał dziennikarz.

W jednym z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" przyznał, iż jego dotychczasowa waga była rezultatem uzależnienia od jedzenia.

"Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol, czy narkotyki, moim uzależnieniem było jedzenie" - wyznał szczerze w programie "Dzień dobry TVN".

Autor: Sabina Obajtek
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Sekielski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL