Reklama

Reklama

"The Voice of Poland": Odcinki na żywo! Kto opuści program?

W sobotę rusza etap Live 12. edycji "The Voice of Poland". O tym, kto opuści program, a kto będzie miał szansę walczyć o nagrodę główną, zdecydują widzowie wspólnie z trenerami.

"The Voice of Poland" wkracza w fazę odcinków na żywo

Muzyczny talent show TVP2 wkracza w decydującą fazę, w której nagrodą główną są tytuł Najlepszego Głosu w Polsce i 50 tysięcy złotych. W pierwszym odcinku na żywo na scenie wystąpi 16 uczestników, po czterech z drużyny każdego trenera. Do kolejnego odcinka przejdzie już tylko 12 osób. O tym, kto w najbliższą sobotę pożegna się z programem, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS i trenerzy - Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Sylwia Grzeszczak oraz Tomson i Baron z Afromental. 

"The Voice of Poland": Kto awansuje do kolejnego odcinka?

Po występie każdej drużyny do kolejnego odcinka zakwalifikuje się dwoje uczestników z największą liczbą głosów widzów. Spośród dwóch osób z najmniejszą liczbą SMS-ów, trener drużyny wybierze jedną, której przygoda z "The Voice of Poland" dobiegnie końca.

Reklama

Na muzycznej scenie zobaczymy występy Anny Hnatowicz, Bartosza MadejaKaroliny Piątek i Karoliny Robinson z drużyny Marka Piekarczyka. 

Do etapu Live z teamu Justyny Steczkowskiej dotarli Daniel JodłowskiMarta BurdynowiczMonika Wiśniowska-Basel oraz siostry Adriana Owczarczyk i Paulina Szymlek

Drużynę Tomsona i Barona w odcinkach na żywo reprezentować będą Elżbieta ŁobodaPaulina GołębiowskaWiktor Dyduła i Wiktor Kowalski

W drużynie debiutującej w roli trenerki Sylwii Grzeszczak usłyszymy Daniela HawesaJulię StolpeRafała Kozika oraz Igora Kowalskiego

Podczas sobotniego odcinka na żywo o godzinie 20:00 w TVP2 na scenie wystąpią także Katarzyna Dereń, wokalistka i półfinalistka drugiej edycji "The Voice of Poland" oraz brytyjska piosenkarka Becky Hill.

Zobacz również: 

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Powrót mafii, wesele oraz gość specjalny 

"Kabaret na żywo. Młodzi i moralni: Dominika Gwint jako kucharka prezydenta

"Kabaret na żywo". Młodzi i Moralni": Zaskakujące skecze i Kabaret Nowaki jako gość specjalny

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama