Reklama

Reklama

"The Voice of Poland": Marek Piekarczyk wyraźnie zirytowany [wideo]

"Czołówka polskiej estrady niszczy stare polskie piosenki" - zakomunikował podczas Nokautu lider legendarnego zespołu TSA, czym wywołał zażartą dyskusję wśród trenerów. Co miał na myśli Marek Piekarczyk podczas programu "The Voice of Poland"?

Marek Piekarczyk w "The Voice of Poland"

Już w sobotę, 6 listopada, poznamy uczestników, którzy zaśpiewają na scenie "The Voice of Poland" podczas etapu Live. Do odcinków na żywo przejdzie czworo z siedmiorga wokalistów z drużyny każdego trenera. Występy młodych artystów stały się także powodem do gorącej dyskusji między trenerami.

"The Voice of Poland": Marek Piekarczyk krytykuje trenerów

"Ludzie mają swoje interpretacje zmieniając linię melodyczną, która jest genialna. Jestem okrutny i bezwzględny. Będę tępił zjawisko niszczenia piosenek" - powiedział stanowczo Marek Piekarczyk.

Reklama

"Czołówka polskiej estrady niszczy stare polskie piosenki. Kaleczy je, zmienia. Robią dziwne rzeczy z tych piosenek" - ocenił artysta. 

Ze słowami Marka Piekarczyka nie zgodzili się pozostali trenerzy 12. edycji "The Voice of Poland".

"Chodzi o wyrażenie siebie. Jeśli dasz siebie, czyli zrobisz to na swój sposób, to też jest piękne. Powtarzalność jest dosyć sztampowa" - stwierdziła Sylwia Grzeszczak. 

"Poleciałeś Marek, ale masz prawo tak myśleć" - wyznała zaskoczona słowami artysty Justyna Steczkowska.  

Marek Piekarczyk nie dał się jednak przekonać kolegom z trenerskiej ławy. 

"Nie zgadzam się. Ci, którzy są nijacy, ale nauczyli się śpiewać, zmieniają linie melodyczne i różne dziwne rzeczy robią z piosenkami" - kontynuował trener "The Voice of Poland".

Nasze wideo to jedynie fragment całej dyskusji, którą widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę, 6 listopada, w TVP2.

Czytaj więcej:

Legenda kina ukarana grzywną za rasistowskie uwagi!

To będzie hit Ligi Mistrzów? Powrót Dariusza Szpakowskiego!

Skoki narciarskie w TVN! Kto poprowadzi studio?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje