Reklama

Reklama

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska nie była w stanie tego słuchać. Ostre słowa!

Zobaczcie kulisy pracy Justyny Steczkowskiej ze swoją drużyną z "The Voice of Poland". Trenerka programu jest niezwykle wymagająca, co już teraz możecie obejrzeć w naszym wideo.

Zobaczcie kulisy pracy Justyny Steczkowskiej ze swoją drużyną z "The Voice of Poland". Trenerka programu jest niezwykle wymagająca, co już teraz możecie obejrzeć w naszym wideo.
Justyna Steczkowska nie wytrzymała /Jan Bogacz /TVP

W najbliższą sobotę widzowie zobaczą ostatnie "Bitwy" 12. edycji "The Voice of Poland". Każdy duet przed wystąpieniem na muzycznym ringu miał szansę szlifować swój talent pod okiem trenerów podczas warsztatów muzycznych i prób do odcinka. W naszym wideo możecie zobaczyć, jak swoich podopiecznych do występu przygotowuje Justyna Steczkowska która wielokrotnie powtarzała, że nic tak nie rani jej uszu jak fałszowanie. 

Justyna Steczkowska bez litości dla podopiecznych

"Nieeee! Stop, stop! Jezu!" - zaczęła krzyczeć Justyna Steczkowska w trakcie prób z Karoliną Mirek i Danielem Jodłowskim, którzy w najbliższą sobotę zaśpiewają utwór "Wybacz" z reperatuaru zespołu Ira. 

Reklama

"Te góry, to jest żyleta. I to fajnie, ale one muszą być tak jak żyleta czyściutkie! Musisz śpiewać czysto. Jeśli nie jesteś pewna jakiegoś dźwięku, lepiej go nie zaśpiewać, niż zaśpiewać nieczysto, bo będę cię musiała wyrzucić" - zwróciła się do Karoliny. 

"Trzeba trafiać we wszystkie dźwięki, a to się czasem nie zdarza. Nieczystości są nie do zniesienia. To jest nie ten poziom programu. Nie możecie fałszować" - zakomunikowała Danielowi Justyna Steczkowska.

Warto dodać, że kiedy kilka lat temu Justyna Steczkowska po raz pierwszy była trenerką w "The Voice of Poland", zyskała miano "pani profesor". Według nas to określenie idealnie pasuje do wokalistki, która podobnie jak pozostali trenerzy w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2 wybierze ostatnich uczestników do kolejnego etapu programu - "Nokautu".

Czytaj również:

Szokująca przemiana polskiej aktorki! Wygląda jak staruszka

Miała świat u stóp, dziś rzadko się pokazuje. Co się z nią stało?

Netflix oszukiwał, by ukryć ten film przed widzami. Dlaczego?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL