Reklama

Reklama

"Świat według Kiepskich": Zmiany w ramówce Polsatu

Dlaczego finałowe odcinki bieżącego sezonu "Świata według Kiepskich" wyemitowane zostaną w nocy? "Zmiany programowe są czymś całkowicie normalnym, ramówkę układa się w zależności od wyników oglądalności" - tłumaczy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl rzecznik prasowy Telewizji Polsat - Tomasz Matwiejczuk.

Dlaczego finałowe odcinki bieżącego sezonu "Świata według Kiepskich" wyemitowane zostaną w nocy? "Zmiany programowe są czymś całkowicie normalnym, ramówkę układa się w zależności od wyników oglądalności" - tłumaczy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl  rzecznik prasowy Telewizji Polsat - Tomasz Matwiejczuk.
Ostatni odcinek bieżącego sezonu "Świata według Kiepskich" widzowie zobaczą w nocy z 1 na 2 grudnia /Grzegorz Gołębiowski /Polsat

Nowy sezon "Świata według Kiepskich" zadebiutował w ramówce Polsatu 27 października. Widzowie mogli śledzić przygody bohaterów w każdą środę o godz. 20.05. Emisja dwóch finałowych odcinków sitcomu zaplanowana została jednak na... godz. 2.25 w nocy z 1 na 2 grudnia.

W środowy wieczór (1 grudnia) w porze zwyczajowej emisji "Kiepskich" Polsat pokaże komedię Sylwestra Chęcińskiego "Sami swoi".

Reklama

"Świat według Kiepskich": Dlaczego finałowe odcinki zostaną wyemitowane w nocy?

"Inne godziny emisji są związane ze zmianami w ramówce, jakie wprowadzamy od 1 grudnia. Zmiany programowe są czymś całkowicie normalnym, ramówkę układa się w zależności od wyników oglądalności - komentuje w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk.

"Wszystkie odcinki 'Świata według Kiepskich' są i będą dostępne również w naszych aplikacjach - otwartej dla wszystkich i bezpłatnej - Polsat Go oraz abonamentowej Polsat Box Go" - dodaje rzecznik prasowy Polsatu.

Matwiejczuk zaprzecza, że zmiana godziny emisji finału "Kiepskich" ma związek z politycznymi wątkami, jakie pojawiają się we wspomnianych odcinkach (ostatni odcinek serii zatytułowany jest "Polityka"). Twórcy serialu poruszyli  w nich wątek funduszy unijnych - bohaterowie wybierają się do Baru u Kaczorka w maskach Putina na twarzach; nie zabraknie nawiązań do konstytucji, pojawi się także zwrot "zdradziecka morda", którego użył kilka lat temu Jarosław Kaczyński podczas sejmowego wystąpienia.

"'Świat według Kiepskich' jest jednym z najważniejszych naszych seriali, nadawanym na naszych antenach od ponad 20 lat. I można powiedzieć, że przez całe 20 lat w niemal każdym odcinku są wątki polityczne i społeczne, gdyż serial jest po prostu o Polsce i Polakach. Tyle, że pokazuje naszą rzeczywistość w krzywym zwierciadle i z pewną dozą humoru" - puentuje Matwiejczuk.

Czytaj również:

Dostawały wielkie pieniądze za seks? Ten film ujawni całą prawdę!

Wciąż zachwyca. Nie do wiary, że ma już 57 lat

Polka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Jak się teraz czuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy