Reklama

Reklama

"Squid Game": Będzie 2. sezon. Jest potwierdzenie!

Hwang Dong-hyuk, reżyser i scenarzysta koreańskiego megahitu Netfliksa "Squid Game" przyznał oficjalnie, że rozpoczęły się prace nad drugą serią. Choć - jak to ujął - jest ona dopiero "w trakcie planowania".

Fani "Squid Game" mają powody do radości

To, że Netflix zdecydował się na kontynuację swojego "Squid Game", nie powinno zaskakiwać. To jak dotąd największy hit platformy streamingowej. W ciągu pierwszych 28 dni od premiery był oglądany na 111 mln kont. Poprzedni rekord ustanowiony przez "Bridgertonów" został pobity aż o 29 milionów!

Przypomnijmy, że Netflix zalicza konto, jeśli którykolwiek z odcinków był na nim oglądany nieprzerwanie przez co najmniej 2 minuty. Ponad 73 miliony osób obejrzało cały sezon serialu "Squid Game".

"Squid Game": Będzie kontynuacja

Hwang Dong-hyuk do tej pory jednie sugerował, że możliwa jest kontynuacja "Squid Game". Teraz stwierdził, że to już przesądzone.

Reklama

W materiale wideo opublikowanym na Twitterze przez agencję Associated Press Dong-hyuk wystąpił wraz z aktorem, który wcielił się w postać ulubionego bohatera fanów serialu - Seonga Gi-huna (Lee Jung-jae).

"Była tak duża presja, tak duże pragnienie drugiego sezonu, że w zasadzie nie pozostawiliście nam wyboru" - powiedział Dong-hyuk, kierując swoje słowa do widzów.

Na razie żadne daty nie padły, ale reżyser dał widzom małą wskazówkę co do przyszłej serii: "Obiecuję jedno: Gi-hun wróci. Zrobi coś dobrego dla świata".

W odpowiedzi na wzrost popularności "Squid Game", Netflix udostępnił w zeszłym tygodniu trzy filmy wyreżyserowane przez Hwang Dong-hyuka: dramat kryminalny "Silenced", komediodramat "Miss Granny" i dramat historyczny "The Fortress". Na razie dostępne są one tylko w USA.

"Squid Game" to historia 456 bardzo różnych osób z Korei Południowej, którzy pogrążeni są w ogromnych długach. Dzięki udziałowi w grze, mają nadzieję wyjść na prostą. Podstawowe zasady są jasne: przegrany ginie, a zwycięzca może być tylko jeden.

Czytaj więcej:

Pogrzeb legendy polskiego kina. Kto przyszedł go pożegnać?

Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP i "M jak miłość". Jest oświadczenie aktorki!

Ale pomyłka! To on jest najseksowniejszym mężczyzną świata

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Squid Game

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje