Reklama

"Squid Game": Będzie 2. sezon. Jest potwierdzenie!

Hwang Dong-hyuk, reżyser i scenarzysta koreańskiego megahitu Netfliksa "Squid Game" przyznał oficjalnie, że rozpoczęły się prace nad drugą serią. Choć - jak to ujął - jest ona dopiero "w trakcie planowania".

Hwang Dong-hyuk, reżyser i scenarzysta koreańskiego megahitu Netfliksa "Squid Game" przyznał oficjalnie, że rozpoczęły się prace nad drugą serią. Choć - jak to ujął - jest ona dopiero "w trakcie planowania".
Fani "Squid Game" mają powody do radości /materiały prasowe

To, że Netflix zdecydował się na kontynuację swojego "Squid Game", nie powinno zaskakiwać. To jak dotąd największy hit platformy streamingowej. W ciągu pierwszych 28 dni od premiery był oglądany na 111 mln kont. Poprzedni rekord ustanowiony przez "Bridgertonów" został pobity aż o 29 milionów!

Przypomnijmy, że Netflix zalicza konto, jeśli którykolwiek z odcinków był na nim oglądany nieprzerwanie przez co najmniej 2 minuty. Ponad 73 miliony osób obejrzało cały sezon serialu "Squid Game".

"Squid Game": Będzie kontynuacja

Hwang Dong-hyuk do tej pory jednie sugerował, że możliwa jest kontynuacja "Squid Game". Teraz stwierdził, że to już przesądzone.

Reklama

W materiale wideo opublikowanym na Twitterze przez agencję Associated Press Dong-hyuk wystąpił wraz z aktorem, który wcielił się w postać ulubionego bohatera fanów serialu - Seonga Gi-huna (Lee Jung-jae).

"Była tak duża presja, tak duże pragnienie drugiego sezonu, że w zasadzie nie pozostawiliście nam wyboru" - powiedział Dong-hyuk, kierując swoje słowa do widzów.

Na razie żadne daty nie padły, ale reżyser dał widzom małą wskazówkę co do przyszłej serii: "Obiecuję jedno: Gi-hun wróci. Zrobi coś dobrego dla świata".

W odpowiedzi na wzrost popularności "Squid Game", Netflix udostępnił w zeszłym tygodniu trzy filmy wyreżyserowane przez Hwang Dong-hyuka: dramat kryminalny "Silenced", komediodramat "Miss Granny" i dramat historyczny "The Fortress". Na razie dostępne są one tylko w USA.

"Squid Game" to historia 456 bardzo różnych osób z Korei Południowej, którzy pogrążeni są w ogromnych długach. Dzięki udziałowi w grze, mają nadzieję wyjść na prostą. Podstawowe zasady są jasne: przegrany ginie, a zwycięzca może być tylko jeden.

Czytaj więcej:

Pogrzeb legendy polskiego kina. Kto przyszedł go pożegnać?

Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP i "M jak miłość". Jest oświadczenie aktorki!

Ale pomyłka! To on jest najseksowniejszym mężczyzną świata

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Squid Game
Reklama
Reklama
Reklama