Reklama

Reklama

Shakira będzie mieć swój talent show w amerykańskiej telewizji

Shakira podpisała kontrakt z amerykańską telewizją NBC w sprawie nowego tanecznego talent show "Dancing with Myself". Kolumbijska artystka jest zaangażowała w ten projekt jako producentka wykonawcza, będzie też jurorką oceniającą występy uczestników.

Występ Shakiry i Jennifer Lopez w przerwie Super Bowl

Formuła "Dancing with Myself" zakłada, że co tydzień rywalizować ze sobą będzie nowa grupa uczestników w różnym wieku. Taneczne zadania wymyślać im będą jurorzy, w tym Shakira, i to oni będą też instruktorami adeptów tańca. 

Talent show Shakiry

Tancerze na przyswojenie choreografii będą mieli mało czasu. Ich występy odbywać się będę przed żywą publicznością. Najlepszy uczestnik odcinka otrzyma nagrodę pieniężną. Zwycięzcę wybierać będą widzowie. Program inspirowany jest modą, jaka zapanowała w mediach społecznościowych takich jak TikTok, na nagrywanie układów tanecznych. Nie ujawniono, kiedy show trafi do emisji.

Reklama

Specjalnością Kolumbijki jest taniec brzucha. Popis swoich umiejętności dała m.in. w teledyskach do piosenek "Hips don’t lie", "Whenever, wherever" czy "Waka waka". Swój taneczny talent show w NBC miała już Jennifer Lopez. Format "World of Dance", który wystartował w 2017 r., doczekał się czterech sezonów

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Talent show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL