Reklama

Reklama

"Seks w wielkim mieście" powraca. Jest zwiastun i data premiery

Kontynuacja kultowego "Seksu w wielkim mieście" już za chwilę powróci na telewizyjne ekrany. Jak potoczą się losy przyjaciółek z Nowego Jorku? Kogo zobaczymy w produkcji? Kiedy będziemy mogli ją zobaczyć? Znamy szczegóły i zwiastun.

"And Just Like That"

Zbliża się premiera serialu "And Just Like That". Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom fanów i już 9 grudnia wypuszczają kontynuację kultowego "Seksu w wielkim mieście". Na ekranie zobaczymy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandę (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Premierowe 10 odcinków pierwszego sezonu "I tak po prostu" wystartuje na platformie HBO Max. W Polsce serial można będzie oglądać na HBO GO.

Reklama

"And Just Like That": Co już wiemy?

Kim Cattrall, serialowa Samantha Jones, nie wyraziła chęci do udziału w nowej produkcji. "Daily Mail” podaje, że scenarzyści planują wysłać postać do Anglii, gdzie będzie ona rozwijać swoją oszałamiającą karierę. 

Choć trzy przyjaciółki są już po pięćdziesiątce, ich codzienność w Nowym Jorku wcale na spokojniejszą nie wygląda. Fabuła ma rozpocząć się w tym samym momencie, w którym została zakończona. 

Zobacz również:

"Jeden z dziesięciu": Skandal? Widzowie grzmią

Szczere słowa Stuhra. "Byłem upodlony, pijany i leżałem na ziemi"

Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Co naprawdę się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje