Reklama

"And Just Like That": Ile zarobią gwiazdy "Seksu w wielkim mieście"?

Po potwierdzeniu najważniejszych faktów, czyli że serial "And Just Like That", czyli nowa wersja "Seksu w wielkim mieście" trafi na antenę HBO Max i nie zagra w nim już Kim Cattralll, pojawiły się kolejne pytania. W tym to, które zawsze wzbudza najwięcej emocji. Kto i ile na tym zarobi? Z informacji, do których dotarł serwis DailyMail.com wynika, że Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis zarobią ponad milion dolarów za każdy odcinek. Gwoli jasności dodajmy, że serial obejmuje 10 odcinków.

Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker i Kristin Davis za udział w nowej serii otrzymają po co najmniej 10 milionów dolarów

Odkąd w poniedziałek oficjalnie potwierdzono, że "Seks w wielkim mieście" będzie kontynuowany w HBO Max, zainteresowanie produkcją rośnie i mnożą się kolejne pytania. Wiadomo już, że aktorki powrócą, nie tylko po to, aby w serialu zatytułowanym "And Just Like That" grać, ale będą też jego producentkami wykonawczymi.

Reklama

Potwierdzone zostało, że historia przyjaciółek z Nowego Jorku zostanie pozbawiona wątku Samanthy Jones i że produkcja nie zamierza nikim zastępować Kim Cattrall. Ta zresztą nie ukrywa, że jej decyzja podyktowana jest ciągnącym się od kilku lat konfliktem z Sarah Jessiką Parker.

Parker postanowiła teraz odnieść się do tych rewelacji zapewniając fanów, że nie żywi do Cattrall urazy. W odpowiedzi na komentarz jednego z użytkowników Instagrama, który stwierdził, że choć nie może się doczekać kontynuacji kultowej produkcji, żałuje, iż na ekranie nie pojawi się postać Samanthy, Parker wyznała, że jej brak będzie z pewnością odczuwalny. "My też za nią tęsknimy. Tak bardzo ją wszyscy pokochaliśmy. Samantha po prostu nie jest częścią tej historii. Ale zawsze będzie częścią nas, nieważne co robimy i nad czym pracujemy" - zaznaczyła gwiazda.

Pytana w komentarzach o rzekomo wciąż napięte stosunki łączące ją z dawną koleżanką z planu aktorka dyplomatycznie stwierdziła, iż nie czuje do niej niechęci. "Nie jest tak, że jej nie lubię. Nigdy tego nie powiedziałam i nigdy bym tego nie zrobiła" - skwitowała Parker.

Nie jest jednak tajemnicą, że w przeszłości panie miały ze sobą na pieńku. Gdy Parker po śmierci brata Cattrall postanowiła wyciągnąć do niej rękę, ta w ostrych słowach skrytykowała jej zachowanie w mediach społecznościowych. "Nie jesteś moją rodziną, nie jesteś moją przyjaciółką. Piszę więc tutaj i apeluję po raz ostatni, byś przestała wykorzystywać naszą tragedię do ocieplenia swojego wizerunku" - napisała wówczas na Instagramie.

Historia przyjaciółek z Nowego Jorku rozpocznie się w momencie, w którym się zakończyła. Ponownie będziemy oglądać perypetie przyjaciółek, tyle że nie po trzydziestym, a po pięćdziesiątym roku życia. Co zabawniejsze, okaże się, że wraz z dojrzewaniem bohaterek życie wcale nie staje się spokojniejsze.

Każdy odcinek będzie trwał około pół godziny, seria zakończy się po 10 odcinkach, a na każdym z nich gwiazdy zarobią ponad milion dolarów.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Seks w wielkim mieście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje