Reklama

Sandra Kubicka jak Rihanna

Sandra Kubicka lubi wypowiadać się na wiele tematów. Ostatnio modelka zamieściła na Instagramie wideo, w którym naśladuje Rihannę. Opowiedziała też o programie "Żony Miami".

Sandra Kubicka lubi wypowiadać się na wiele tematów. Ostatnio modelka zamieściła na Instagramie wideo, w którym naśladuje Rihannę. Opowiedziała też o programie "Żony Miami".
Sandra Kubicka /Piotr Molecki /East News

Sandra Kubicka o "Żonach Miami"

Sandra Kubicka urodziła się w Łodzi. Ale część swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Tam też zaczynała karierę jako modelka. W tym roku celebrytka rozpoczęła związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, członkiem zespołu "Afromental".

Modelka dzieli się szczegółami odnoszącymi się do jej życia prywatnego na swoim Instagramie. Wyraziła również swoją opinię o programie "Żony Miami". Reality-show dostępne jest na Playerze. Bogate Polki opowiadają w nim o życiu w USA.

Kubicka, która przez jakiś czas mieszkała w Miami, stwierdziła: "Nie widziałam ani jednego, a w samym Miami nie znałam chyba ani jednej Polki... Większość mieszka w Fort Lauderdale albo West Palm Beach i mówi, że to Miami".

Reklama

Sandra Kubicka eksponuje biust

Na jednym z ostatnich materiałów zamieszczonych na Instagramie, Kubicka wcieliła się w Rihannę. Porusza ustami do dźwięków wypowiedzi artystki, dodatkowo próbuje naśladować jej ruchy. Kubicka poruszyła temat publicznego wyrażania emocji.

Polska modelka początkowo ma na sobie sweter, następnie zmienia strój. Druga stylizacja jest zdecydowanie odważniejsza, utrzymana w czarnej kolorystyce.

Kubicka nosi czarny, świecący żakiet z cekinami i krótką bluzkę o niezwykle głębokim dekolcie. Tym samym dodatkowo eksponuje swój biust.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek. Znamy szczegóły!

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne!

Historyczny wyczyn polskiego filmu. Pierwszy taki przypadek

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy