Reklama

Reklama

Rusza 11. edycja teleturnieju "Postaw na milion"

"Postaw na milion" to teleturniej pełen emocji i napięcia, od lat cieszący się popularnością wśród widzów na całym świecie, także w Polsce. Po zimowej przerwie program wraca na antenę telewizyjnej "Dwójki"! Niebawem znów będziemy mogli oglądać zmagania graczy ​o wielkie pieniądze.

Czy siostry Bzikowskie odpowiedzą na 8 pytań Łukasza Nowickiego?

Jako pierwsze do gry o milion złotych staną pozytywnie zwariowane siostry Bzikowskie z Bełchatowa. Agnieszka jest dietetyczką w trakcie studiów doktoranckich. Swoim zamiłowaniem do zdrowego stylu życia zaraziła młodszą siostrę, Anetę, która swego czasu
z niemałymi sukcesami trenowała pięciobój nowoczesny. Obecnie studiuje zarządzanie. Czy dziewczynom uda się poprawnie odpowiedzieć na 8 pytań prowadzącego Łukasza Nowickiego?

Jako drudzy swoich sił w walce o główną nagrodę spróbują Elżbieta i jej syn Bartek. Oboje mieszkają w Warszawie. Elżbieta z wykształcenia jest fizykiem, zajmuje się badaniem hałasu. Z kolei Bartek jest programistą. Choć zawodowo zajmują się zgoła różnymi rzeczami, mają wiele wspólnych pasji. Udało im się m.in. wspiąć na 6-tysięcznik w Himalajach.

Reklama

Elżbieta od 10 lat biega w maratonach i czasem udaje jej się stanąć na podium. Marzy jej się udział w Boston Marathon. Z kolei Bartek chciałby wrócić w Himalaje i jeszcze więcej podróżować z córką i żoną, której nota bene oświadczył się na najwyższym czynnym wulkanie Oceanii. Żeby tego było mało posiada licencję pilota! Cóż to za rodzina! Trzymamy kciuki za ich sukces w programie!

Premiera pierwszego odcinka 11. edycji teleturnieju "Postaw na milion" już w najbliższą sobotę, 5 marca, o godzinie 19:05 w TVP2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Postaw na milion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje