Reklama

Roztańczone "M jak miłość"

Oj, działo się na planie "M jak miłość", działo! Młodzi aktorzy, czyli Kasia Cichopek, Marcin i Rafał Mroczkowie, Przemek Cypryański, Marieta Żukowska i Marcin Stec kręcili bowiem sceny taneczne. Można było wręcz pomyśleć, że to nie plan "M jak miłość" a... "Tańca z gwiazdami".

Serialowy Paweł Zduński pracuje w nowym lokalu i szef prosi go o przysługę. Chce, aby Paweł pomógł mu rozkręcić atmosferę w klubie. Młody Zduński z przyjemnością zgadza się pomóc szefowi i do klubu zaprasza swoich przyjaciół.

Reklama

A kiedy na parkiecie pojawiają się takie nazwiska jak Cichopek, Cypryański czy Mroczek, to łatwo się domyśleć, że atmosfera staje się wystrzałowa.

"Na parkiecie czułem się bardzo dobrze. Trening do Tańca z gwiazdami"zrobił swoje" - śmieje się Przemek Cypryański

"Co prawda nie zdążyłem nauczyć się tam tanga i rumby, które w serialu tańczyłem z Kasią Cichopek, ale szybko przyswoiłem podstawowe kroki" - dodał aktor.

Na planie aktorom pomagał doświadczony tancerz i choreograf Marcin Hakiel. Podczas kręcenia roztańczonych scen w warszawskim klubie Piekarnia prym wiodła Kasia Cichopek. W czerwonej sukience i sportowych butach czuła się jak ryba w wodzie. Także panowie, czyli Marcin Mroczek i Przemek Cypryański, nie oszczędzali się na parkiecie.

Efekty będziemy mogli zobaczyć już wkrótce.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje