Reklama

Reklama

"Rozmowy w toku": Pożegnanie z Ewą Drzyzgą

Wszyscy znają i cenią Ewę Drzyzgę. Po 16 latach popularny talk-show "Rozmowy w toku", który prowadziła ta doświadczona dziennikarka, schodzi z anteny TVN.

Wszyscy znają i cenią Ewę Drzyzgę. Po 16 latach popularny talk-show "Rozmowy w toku", który prowadziła ta doświadczona dziennikarka, schodzi z anteny TVN.
Ewa Drzyzga była przez lata gospodynią "Rozmów w toku" /AKPA

Pierwszy odcinek "Rozmów w toku" wyemitowano w kwietniu 2000 roku. Po kilku miesiącach jego gospodynią została Ewa Drzyzga. Obliczono, że co tysięczny Polak był gościem programu "Rozmowy w toku". Za "Rozmowy w toku" Czytelnicy Tele Tygodnia nagrodzili Ewę Drzyzgę czterema Telekamerami - w 2004, 2005, 2006 i Złotą Telekamerą w 2007 roku.

Na "Rozmowy w toku" zawsze czekali wierni sympatycy. Byli ciekawi, jaki temat tym razem poruszy prowadząca, jak zareagują eksperci i publiczność.

Nie bała się żadnego tematu

Ewa Drzyzga, profesjonalistka w każdym calu, wiedziała, jak zainteresować telewidzów. Przez ponad 2600 odcinków pokazywała normalnych ludzi, którzy opowiadali o swoich niecodziennych przeżyciach. Ich historie wzruszały, czasami bawiły i smuciły, ale nigdy nie pozostawiały obojętnym. Nie bała się żadnego tematu, nawet tego najbardziej kontrowersyjnego. Jedni ją za to cenili.

Reklama

- Oglądam program i cieszę się, że to pani go prowadzi. Bardzo bym chciała opowiedzieć moją historię - pisali. Inni krytykowali, grzmiąc: - Czy pani nie wstydzi się prowadzić program z tak nieprzyzwoitymi i głupimi tematami? Po tylu latach emisji "Rozmów w toku" nadszedł czas na nowe wyzwania i dla gospodyni programu, i dla TVN.

Na koniec mijająca sława

Ostatni odcinek widzowie obejrzą w piątek, 4 listopada, o godz. 15.00. Gośćmi Ewy Drzyzgi będą kobiety, na które nagle i nieoczekiwanie spadła popularność. Niestety te ich przysłowiowe pięć minut szybko minęło.

Swoją historię opowie m.in. Iza z Brwinowa, która swego czasu związała się ze starszym o 20 lat byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem. Poznamy też polską Angelinę, czyli Agnieszkę Orzechowską, która zrobiła kilka operacji plastycznych, żeby wyglądać tak jak jej idolka. Iwona Węgrowska opowie o ślubie w Las Vegas, który wzięła z dużo starszym od siebie Amerykaninem polskiego pochodzenia. Iga Wyrwał, posiadaczka najpiękniejszych piersi świata, zdradzi, jakie scenariusze rozważała, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Będzie ciekawie.

A co dalej z Ewą Drzyzgą? Pewnie zobaczymy ją w nowym programie.


Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga | Rozmowy w toku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama