Reklama

"Rozlewisko" dopiero w grudniu

We wtorek, 31 lipca, padł ostatni klaps na planie "Życia nad rozlewiskiem 2". Fani mazurskiej sagi będą jednak musieli poczekać na emisję serialu i cotygodniowe spotkania z Małgosią Jantar (Joanna Brodzik), Basią Jabłonowską (Małgorzata Braunek) i Marysią Milewicz (Olga Frycz).

- Akcja 4. części naszego serialu rozpoczyna się w wigilię Bożego Narodzenia, więc władze TVP uznały, że "Życie nad rozlewiskiem 2" powinno pojawić się na antenie w grudniu - mówi nam osoba związana z produkcją "Rozlewiska", zdradzając, że emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na niedzielny wieczór 9 grudnia.

Reklama

Zdjęcia do serialu trwały przez ponad 2 miesiące. Najpierw odtwórcy głównych ról spotkali się na planie w lutym, by nakręcić sceny rozgrywające się w zimowych plenerach. Później przez kilka majowych dni realizowane były zdjęcia w Warszawie, aż w końcu na początku czerwca cała ekipa przeniosła się w okolice Ostródy. Ostatni klaps na planie padł 31 lipca po 65 dniach pracy. Najwięcej dni spędzili na planie Joanna Brodzik i Piotr Grabowski, czyli Małgosia i Konrad Jantarowie.

- To nie jest serial, w którym niesamowite zwroty akcji są najważniejsze. Zadaniem tej produkcji jest dawać ludziom wytchnienie i pozwalać im na obcowanie z przyrodą, z przestrzenią i z ludźmi, którzy te przestrzeń noszą w sobie - powiedziała niedawno w wywiadzie Joanna Brodzik.

- Wbrew temu, co przed wakacjami obwieściły niektóre media, Małgosia wciąż jest centralną postacią serialu, a grająca ją Joasia Brodzik praktycznie przez dwa miesiące nie schodziła z planu - twierdzi producentka Katarzyna Kalicińska.

Dowiedzieliśmy się, że aktorka w środę, 1 sierpnia, opuściła Mazury i wróciła do Warszawy, a w najbliższym czasie wybiera się ze swoim partnerem i synami na urlop. Także pozostałe gwiazdy "Rozlewiska" wyjechały już z Ostródy.

- Mam wielką nadzieję, że za rok znów spotkamy się na planie - mówiła Katarzyna Kalicińska, dziękując całej ekipie serialu za wspólnie spędzone na Mazurach dni tuż po tym, jak reżyser Adek Drabiński obwieścił koniec zdjęć do "Życia nad rozlewiskiem 2".

"Rozlewisko" wróci na antenę TVP 1 w grudniu.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje