Reklama

Reklama

Rozanielony Krzysztof Ibisz na romantycznych kadrach z żoną! Gdzie się wybrali?

Krzysztof Ibisz wybrał się ostatnio wraz z żoną Joanną do Anglii. Zakochani opublikowali w mediach społecznościowych kilka kadrów z wyjazdu do Londynu. Promienne uśmiechy nie znikają z ich twarzy, nie brakuje też czułości!

Krzysztof Ibisz

W połowie sierpnia w sieci pojawiła się zaskakująca informacja. Krzysztof Ibisz wziął ślub z Joanną Kudzbalską. Para zadbała o to, by wieści o wyjątkowym dla nich dniu, nie dotarły wcześniej do mediów. Nowina zaskoczyła wszystkich fanów, a zakochanym udało się utrzymać ją w tajemnicy i podzielić się z resztą świata na własnych warunkach. 

Reklama

Choć od tego wyjątkowego wydarzenia minęło kilka miesięcy, to zakochani nadal skutecznie bronią prywatności, unikając medialnego szumu. Krzysztof Ibisz niezwykle rzadko publikuje w swojej wirtualnej galerii zdjęcia z ukochaną, dlatego tym bardziej najnowsze relacje z Londynu cieszą się ogromną popularnością wśród jego fanów. Małżeństwo wybrało się na wspólną wycieczkę do Anglii. Zarówno w wirtualnej galerii 56-latka, jak i jego ukochanej, pojawiło się kilka romantycznych ujęć.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska: Związek i ślub

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz wzięli ślub w sierpniu 2021 roku. Popularny prezenter związał się z 29-latką, którą pasjami są - jak donoszą media - moda i medycyna. Modelka ma również wykształcenie medyczne i pracuje jako lekarz. Ukochaną dziennikarza widzowie z pewnością pamiętają z drugiej edycji programu "Top Model", gdzie odpadła tuż przed finałem, zajmując czwarte miejsce.

Wieść o ślubie zaskoczyła fanów. Informacje o uroczystości zachowane w tajemnicy, a najbliżsi pary uszanowali ich prywatność. Zakochani pilnie strzegą swojej prywatności. 

W mediach społecznościowych nie publikują też zbyt wielu wspólnych zdjęć, dlatego kadry z uroczystości zamieszczone przez gospodarza "Tańca z Gwiazdami" wywołały niezwykle entuzjastyczną reakcję internautów.

Zobacz również:

Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu 

Krzysztof Ibisz zaprosił na swój ślub byłą żonę. Jak się bawiła? 

Krzysztof Ibisz: Gwiazdor jednej roli 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Kudzbalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje