Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz zaprosił na ślub swoją byłą żonę! Jak się bawiła?

Krzysztof Ibisz udowodnił, że rozpad małżeństwa wcale nie musi oznaczać dożywotniego konfliktu. Na jego ślubie z Joanną Kudzbalską pojawiła się... była żona.

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz znów jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Jego serce skradła Joanna Kudzbalska. Gwiazdor Polsatu stanął na ślubnym kobiercu w miniony weekend, a zaproszenie na ślub otrzymały tylko najbliższe osoby z otoczenia pary. 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska stanęli na ślubnym kobiercu

Zaskoczeniem dla wielu mógł być fakt, że Ibisz zaprosił na uroczystość swoją byłą żonę, Annę Zejdler. Dziennikarka postanowiła opowiedzieć o tym doświadczeniu na Instagramie. "Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi - świetnie się bawiłam na ślubie i weselu mojego byłego męża" - przyznała. 

Przy okazji wspomniała o swojej relacji z Krzysztofem Ibiszem. "Rozwiedliśmy się 17 lat temu i chociaż w każde rozstanie wpisane jest rozczarowanie i żal, nigdy nie pozwoliłam na to, by negatywne emocje zakłóciły mój wewnętrzny spokój albo zbudowały między nami mur..." - napisała. 

Reklama

"Różnimy się bardzo, ale łączy nas przeszłość i to, co najważniejsze: Maks. Mój ukochany syn jest także synem Krzysztofa. Ten jeden fakt zmienia wszystko. Niesie ze sobą wybaczenie i zrozumienie. A nawet radość z sukcesów... Tak, cieszę się, że Ibisz jest szczęśliwy" - podsumowała dziennikarka. 

Ibisz i Zejdler wzięli ślub w 1998 roku. Rozwiedli się po sześciu latach. Wkrótce później prezenter poślubił Annę Nowak, z którą także ma syna, ale i ten związek nie wytrzymał próby czasu.

Krzysztof Ibisz wiele razy podkreślał w swoich medialnych wypowiedziach, że z byłymi żonami utrzymuje ciepłe relacje. 

Czytaj także: Krzysztof Ibisz wziął ślub. Kim jest Joanna Ibisz?

Czytaj także: Wszystkie żony Krzysztofa Ibisza

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje