Reklama

Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

Krzysztof Ibisz jest obecny w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Doskonale wie, jak działają media i jak podsycić zainteresowanie fanów. Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawił się krótki filmik z panną młodą, w którym mówił o trzecim ślubie, miłości i pochwalił się obrączką na palcu. Nic dziwnego, że publikacja wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zaczęli nawet gratulować nowożeńcom! W komentarzach znajdziemy też kilka zdań od byłej żony prezentera.

"Mówiłem, że nie zrobię tego nigdy po raz trzeci - a jednak! Jednak wszystko zależy od kobiety - jak jest miłość, to jest szczęście i jest chęć na stabilizację" - przyznaje Krzysztof Ibisz.

Reklama

Dziennikarz i prezenter już nieraz udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Nie boi się również żadnych nowych wyzwań. Od lat jest też świadomy swojej popularności i chętnie publikuje w sieci relacje z codzienności. Niemałym zaskoczeniem może być więc dla jego fanów ślubne nagranie.

Elegancki prezenter prezentujący lśniącą obrączkę, siedzi u boku ślicznej panny młodej, którą jest... Magdalena "Kajra" Kajrowicz - żona Sławomira.

Również na jej profilu w mediach społecznościowych znajdziemy krótki klip "nowożeńców", którzy z uśmiechem przyznają: "Stało się - taka niespodzianka".

Pod publikacjami pojawiło się wiele gratulacji dla "nowożeńców" . Swoją opinię na temat ślubnego nagrania i trzeciego ślubu byłego męża wyraziła nawet Anna Ibisz-Nowak.

"U Ciebie powinna funkcjonować nowa wersja znanego powiedzenia made by Ibisz: wyszedłem się żenić - zaraz wracam. A szkoda, że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać - gotowanym. Taka nowa moda ślubna! Iza Janachowska mi zdradziła. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia" - napisała Ibisz-Nowak.

Pod nagraniami "pary młodej" znajdziemy jednak przede wszystkim wiele komentarzy fanów Sławomira, którzy z niecierpliwością czekają na premierę nowego singla "Weselny Pyton" i nadchodzącego albumu artysty.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Katarzyna Solecka

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje