Reklama

Reklama

Przemysław Cypryański dołącza do obsady serialu "Pierwsza miłość"

Już niebawem widzowie "Pierwszej miłości" będą mieli okazję poznać nowego bohatera - Marcina Zabawę. W tej roli zobaczymy popularnego aktora telewizyjnego, Przemysława Cypryańskiego! Gwiazdor wcieli się w postać przystojnego strażaka, który pomoże Marcie (Honorata Witańska) odzyskać rzeczy ze spalonego mieszkania.

Przemysław Cypryański na planie "Pierwszej miłości"

Mężczyzna pojawi się w życiu kobiet - Marty i Emilki (Anna Ilczuk) przypadkowo, ale zagości na dłuższą chwilę. Po pożarze Emilka proponuje koleżance, aby ta wprowadziła się do niej. Nowe współlokatorki w ramach podziękowania za odzyskanie ważnych dokumentów Marty ze spalonego budynku, zapraszają Marcina na kolację. Między nim, a współlokatorkami zawiązuje się nić sympatii.

Marcin to sympatyczny chłopak z poczuciem humoru. Jest pozytywnie nastawiony do świata, życie nie stwarza mu większych problemów.  Wysportowany, lubi być w ruchu, aktywnie spędzać czas. Przyjaciele nie mogą się z nim nudzić.

Reklama

Czy nowy bohater będzie miał romans z Emilką albo Martą? A może przystojny strażak zawróci w głowie zupełnie innej kobiecie?

Przemysław Cypryański to aktor, który zdobył popularność właśnie dzięki serialom. Karierę na małym ekranie rozpoczął od roli w "Klanie", potem przez 6 lat grał w "M jak miłość". Ma na koncie również występy w serialach " Szpilkach na Giewoncie", Przyjaciółki", "Barwy szczęścia", "Na noże", "O mnie się nie martw", "Na dobre i na złe" i "Ranczo". Nieco uboższa jest lista jego ról filmowych. Najbardziej znane to "Tajemnice Westerplatte", w którym Cypryański zagrał porucznika Kręgielskiego oraz "Dlaczego nie!", w którym wcielił się w postać kolegi głównej bohaterki.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje