Reklama

Reklama

Program "Wolni od długów" zastąpi w ramówce Polsatu "Nasz nowy dom"

Od lat Telewizja Polsat pomaga najbardziej potrzebującym. I nadal zamierza kontynuować swoją misję. Tym razem jednak zajmie się finansami Polaków. Od 27 maja o godz. 20 w miejsce programu "Nasz nowy dom" widzowie będą mogli śledzić poruszające losy tych, którzy wpadli w spiralę długów. Przez meandry ludzkich historii przedstawionych w najnowszym programie Polsatu "Wolni od długów" przeprowadzi nas aktorka Anna Guzik. Program przedpremierowo, tj. na tydzień przed emisją w Polsacie, będzie dostępny w serwisie IPLA!

Od lat Katarzyna Dowbor to dla Polaków synonim wielkiej szansy i nowego startu w życiu. Teraz jej miejsce zajmie aktorka Anna Guzik, którą oglądać będziemy w najnowszej produkcji Polsatu "Wolni od długów".

- Program "Nasz nowy dom" uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy - mówi Anna Guzik.

- Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program "Wolni od długów" jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości - dodaje aktorka.

Reklama

Jak się okazuje, poziom wiedzy Polaków nt. finansów jest bardzo niski. - Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy - bo jak to się mówi: "damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają - zauważa Anna Guzik.

Prowadzącej "Wolni od długów" towarzyszyć będzie sztab ekspertów: społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek oraz radca prawny Anna Bufnal, którzy pomogą bohaterom programu rozwiązać ich problemy. Ale nie tylko. Podzielą się także niezbędną dawką wiedzy z zakresu finansów, wskażą, co należy zmienić w swoim dotychczasowym zachowaniu, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów.

"Wolni od długów" od 27 maja, w każdy czwartek, o godz. 20.05 w Polsacie!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje