Program "Świat się kręci" zostaje w TVP

Dyrektor TVP1, Jacek Pawlicki, zapewnił, że program "Świat się kręci", którego prowadzącymi są Agata Młynarska i Artur Orzech, nie zniknie z wiosennej ramówki - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl.

Jan Pawlicki nie zdejmie z anteny program "Świat się kręci", który prowadzi Agata Młynarska

"Super Express" sugerował, że wieczorny program TVP1 wiosną zniknie z anteny. W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Pawlicki zapewnił, że widzowie TVP wciąż będą mogli oglądać "Świat się kręci". "Na bieżąco toczą się prace redakcyjne, dotyczące doboru tematów i gości" - dodał Pawlicki, nie precyzując jednak, czy dotychczasowi prowadzący pozostaną na swoich stanowiskach.

Reklama

Program "Świat się kręci" emitowany jest w TVP1 od jesieni 2013. Show, które zastąpiło "Wieczorynkę", jest rozrywkowym wprowadzeniem do "Wiadomości". Reklamowany był jako "pierwszy program typu infotainment w Polsce", w którym prowadzący i goście dyskutują o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z kraju i ze świata. 

Prezes TVP1 wyraził również nadzieję, że uda się przywrócić do Jedynki pasmo śniadaniowe. Przypomnijmy, że program "Kawa czy herbata?" został zdjęty z anteny w 2013 roku decyzją ówczesnego szefa TVP1 Piotra Radziszewskiego.

Pawlicki dodał, że prace nad koncepcją nowej "śniadaniówki" znajdują się obecnie na wstępnym etapie. "Nie wiem czy to się uda. To na razie marzenie. Wszystko zależy m.in. od budżetu" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl.

Dowiedz się więcej na temat: Świat się kręci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje