Reklama

Program "Sanatorium miłości" dostępny w Netflixie

Na platformę Netflix trafiły oba sezony dokumentalnej telenoweli „Sanatorium miłości” wyprodukowanej przez Telewizję Polską

Kto chce powtórzyć sobie seans "Sanatorium miłości" (fot. z oficjalnego profilu programu na Facebooku)

"Sanatorium miłości" to kolejna produkcja TVP, którą można oglądać na platformie streamingowej Netflix. W ofercie Netflixa znajduje się już biograficzny film o Zenonie Martyniuku "Zenek" oraz 11. sezonów serialu "O mnie się martw" i serial "Wojenne dziewczyny".

Reklama

Program "Sanatorium miłości" jest połączeniem reality show z dokumentalną formą.

Produkcję poprowadzi Marta Manowska, gospodyni programu "Rolnik szuka żony".

"Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje" - mówiła w 2019 roku Manowska.

W programie bierze udział 12 osób, które skończyły 60 lat i nie mają zobowiązań. "Sanatorium miłości" ma przełamywać stereotypy w myśleniu o osobach przebywających na emeryturze lub będących w wieku emerytalnym.

TVP potwierdziła niedawno, że rozpoczęły się już zdjęcia do trzeciej edycji show.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje