Reklama

Reklama

"Pierwsza miłość": Wesele Marzeny i Franciszka! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dorota (Magdalena Wróbel), Lucynka (Delfina Wilkońska), Magda (Karolina Sawka), Artur (Łukasz Płoszajski), Kaśka (Michał Koterski) i Mikser (Błażej Michalski) szykują się na wielkie góralskie wesele Marzeny (Marta Chodorowska) i Franciszka (Tomasz Borkowski). Mamy przedpremierowy fragment z piątkowego odcinka "Pierwszej miłości"!

Dorota (Magdalena Wróbel), Lucynka (Delfina Wilkońska), Magda (Karolina Sawka), Artur (Łukasz Płoszajski), Kaśka (Michał Koterski) i Mikser (Błażej Michalski) szykują się na  wielkie góralskie wesele Marzeny (Marta Chodorowska) i Franciszka (Tomasz Borkowski). Mamy przedpremierowy fragment z piątkowego odcinka "Pierwszej miłości"!
Wesele Marzeny (Marta Chodorowska) i Franciszka (Tomasz Borkowski) widzowie "Pierwszej miłości" zobaczą już w najbliższy piątek / Bogdan Bogielczyk /Polsat

Wyjazd na wesele Franciszka i Marzeny zostaje odwołany! Ich przyjaciele wpadają na pomysł co zrobić, aby mimo to uczestniczyć w uroczystości. Nie wszystko jest stracone! Co wymyślili?

Przekonamy się już w piątek 8 października w kolejnym odcinku "Pierwszej miłości"! A już dzisiaj zobaczcie zdjęcia pary młodej!

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Marta Chodorowska | Tomasz Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy