Reklama

Reklama

Peter Dinklage składa hołd ofiarom "Gry o tron"

Z okazji Dnia Czerwonego Nosa gwiazdor serialu "Gra o tron", Peter Dinklage, zaśpiewał napisaną przez zespół Coldplay piosenkę, będącą jazzowym hołdem dla wszystkich postaci, które zginęły w show HBO.

Dzień Czerwonego Nosa (Red Nose Day) to coroczna inicjatywa, której celem jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom i młodym ludziom z biednych rodzin. Akcji towarzyszą występy komików, aktorów, piosenkarzy, którzy bawiąc publiczność, zwracają przy okazji uwagę na problem ubóstwa.

21 maja 2015 odbędzie się inauguracyjna odsłona Dnia Czerwonego Nosa w Stanach Zjednoczonych - dotychczas Red Nose Day popularyzowany był głównie w swej ojczyźnie, Wielkiej Brytanii. Z tej okazji telewizja NBC przygotowała specjalny, 3-godzinny program rozrywkowy, w którym zobaczymy znanych muzyków i hollywoodzkie gwiazdy.

Reklama

Jedną z nich będzie właśnie Peter Dinklage, który przy współudziale grupy Coldplay przedstawi fragment większej całości - "Game of Thrones: The Musical". W zabawnym utworze gwiazdor serialu HBO wspomina bohaterów, którzy stracili życie w "Grze o tron".

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Peter Dinklage | Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy