Reklama

Pakosińska wraca na scenę

Katarzyna Pakosińska, związana niegdyś z Kabaretem Moralnego Niepokoju i uczestniczka 13. edycji "Tańca z gwiazdami", ogłosiła właśnie, że wraca na scenę. Jej nowy program będzie można zobaczyć już na wiosnę.

Reklama

- Wiosna idzie i na wiosnę będzie wybuch. Już nie mogę się doczekać - powiedziała Pakosińska w rozmowie z Agnieszka Jastrzębską, dziennikarką "Dzień Dobry TVN".

- Mam takie sny, że wychodzę na scenę, jest mnóstwo ludzi, wszyscy czekają, a ja nie mogę ust otworzyć i niczego powiedzieć albo nie pamiętam tekstu. Kiedy takie sny mi się śnią to oznacza, że już coś się zbliża. Zazwyczaj jest na odwrót, więc mam nadzieję, że będę miała coś publiczności do powiedzenia - dodała.

Czym tym razem będzie nas rozbawiała, znana z niezwykle perlistego śmiechu, artystka?

- Chcę wrócić na scenę z własnym programem. To nie będzie jakiś pojedynczy skecz, tylko całość.

Wszyscy zachęcają mnie, żeby w tym programie koniecznie był skecz dotyczący "Tańca z gwiazdami", więc muszę się sprężyć i taki skecz napisać. Parę fajnych rzeczy się tam podziało - stwierdziła.

Czy tym razem Katarzyna pojawi się na scenie sama czy w towarzystwie innych artystów?

- Na scenie nie będę tak zupełnie sama. Pojawią się muzycy i nie wiem, czy nagle nie pojawi się u mego boku się jakiś tancerz. (...) Może wprowadzę na scenę mojego nowego partnera scenicznego - dodała tajemniczo Pakosińska.

Jak się okazało, nie będzie to jednak jej partner z "Tańca z gwiazdami", czyli Stefano Terrazzino.

- Jak typowa kobieta zmieniłam partnera... Teraz tańczę z Tomkiem Barańskim [znanym tancerzem, który brał udział w programach "You Can Dance - po prostu tańcz" oraz "Taniec z gwiazdami" - red.]. Może razem coś wytańczymy - wyznała.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje