Reklama

Ostatnie pożegnanie Piotra Szmigla. Pracował w Polsacie od ponad 20 lat

W poniedziałek w Łodzi odbył się pogrzeb Piotra Szmigla. Montażysta związany z Telewizją Polsat od ponad 20 lat zmarł w wieku 47 lat.

W poniedziałek w Łodzi odbył się pogrzeb Piotra Szmigla. Montażysta związany z Telewizją Polsat od ponad 20 lat zmarł w wieku 47 lat.
Piotr Szmigiel zmarł w wieku 47 lat /Polsat News

Piotr Szmigiel zmarł tydzień temu. Miał 47 lat. W poniedziałek w Łodzi odbył się jego pogrzeb. 

- Odszedł od nas Piotrek. Człowiek opoka, opoka dla zespołu montażystów Polsatu News i Wydarzeń - powiedział Tomasz Borówka, producent pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. 

Kim był Piotr Szmigiel?

- Miał wszystkie atuty potrzebne do tej pracy. Był bardzo pracowity, lubił to co robił, to było widać, ale też miał mocne nerwy i po ludzku był taki pomocny, to był bardzo dobry kolega - stwierdziła Agnieszka Mosór, dziennikarka "Wydarzeń". 

- Gdzieś tam pod ta presja czasu zawsze znalazł chwile żeby pogadać o życiu, spytać o rodzinę, porozmawiać o polityce - wspomina Piotr Michalak, dziennikarz "Wydarzeń".   

Reklama

- Bardzo kochał to co robił i na pewno będzie tutaj jego energii brakować - dodała Natalia Michałowicz, montażystka Telewizji Polsat.

Zobacz również:

Relaks w święta w bikini. Młoda Polka pokazała ciało

Kiedy pogrzeb gwiazdora "Świata według Kiepskich"?

Nagi tors na urodziny! Nie do wiary, ile lat właśnie skończył

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Polsat News
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy