Reklama

Reklama

Oni też poprowadzą Sylwestrową Moc Przebojów!

Największego Sylwestra w Polsce na antenie Polsatu poprowadzą: prezenterka Marcelina Zawadzka, aktorka Wiktoria Gąsiewska oraz aktor Adam Zdrójkowski.

Największego Sylwestra w Polsce na antenie Polsatu poprowadzą: prezenterka Marcelina Zawadzka, aktorka Wiktoria Gąsiewska oraz aktor Adam Zdrójkowski.
Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska przywitają Nowy Rok z Polsatem /Polsat

Trójka prowadzących dołącza do grona piątki konferansjerów: Pauliny Sykut-Jeżyny, Ilony Krawczyńskiej, Karoliny Gilon,  Krzysztofa Ibisza oraz Patryka Cebulskiego.

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o 20 prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Największy sylwester w Polsce

Największego sylwestra w Polsce wraz z Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon poprowadzą Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD i Patryk Cebulski, młody aktor, znany z produkcji Polsatu takich jak "Kuchnia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". Ilona, nagradzana influencerka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka wkrótce zadebiutuje też jako współprowadząca nowego reality show Polsatu "Farma". Nie zabraknie oczywiście jednej z najbardziej lubianych Gwiazd Polsatu Pauliny Sykut-Jeżyny.

Reklama

Jak wiemy, każda dobra impreza zaczyna się od "biforka". Widzów i internautów zapraszamy  do Polsat Go i Interia.pl, gdzie już o 19 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej odwiedzimy garderoby gwiazd, aby sprawdzić co robią przed wejściem na scenę. Sprawdzimy, jakie mają noworoczne postanowienia a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą nas tancerze "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak i Lenka Kliment. Czerwony dywan, gwiazdy, plotki - to wszystko w Rozgrzewce Sylwestrowej Mocy Przebojów - tylko na Polsat Go.

Odliczanie do Sylwestra zaczynamy tuż po Świętach

Odliczanie do Sylwestra zaczynamy tuż po Świętach. Od 27 grudnia codziennie publikujemy w Polsat Go i Interia.pl wideonewsy o tym, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make up, czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. Radami i swoimi sposobami na udaną noc sylwestrową podzielą się z nami Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Podejrzymy próbny make-up Marceliny Zawadzkiej, aby dowiedzieć się o aktualnych trendach i makeup'owych trickach. Poznamy playlisty gwiazd SMP, czyli kawałki, przy których uwielbiają się bawić w Sylwestra. Sprawdzimy także sylwestrowe menu gwiazd, a pomoże nam w tym niezawodny Adam Borowicz z Family Food Fight. Oczywiście zajrzymy za kulisy największej imprezy Sylwestrowej w Chorzowie i pokażemy próby i przygotowania gwiazd do ostatniego występu w tym roku.

Zobacz również:

Kochały się w nim wszystkie dziewczyny. Dlaczego porzucił Polskę?

W obronie golizny! Jeden z największych skandali w historii

Znany aktor pobił reżysera? "Oscarowe samobójstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL