Reklama

Reklama

Olga Kalicka potwierdziła rozstanie. Nie jest już z ojcem swego dziecka

Olga Kalicka i Cezary Nowak nie są już razem. Aktorka potwierdziła medialne doniesienia, publikując specjalne oświadczenie. "Podjęliśmy najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu" - napisała na Instagramie.

Olga Kalicka znów jest singielką

Olga Kalicka to aktorka, która mimo młodego wieku, ma na swoim koncie sporo filmowych i serialowych kreacji. Rola Magdy w serialu: "Rodzinka.pl" stała się jej trampoliną do świata filmu, a niedawno Kalicka wzięła udział m.in. w głośnej produkcji zatytułowanej: "Dziewczyny z Dubaju". Już podczas uroczystej premiery zabrakło u jej boku partnera - Cezarego Nowaka, z którym 28-letnia Gwiazda ma syna Aleksego. Wywołało to falę spekulacji na temat problemów w związku aktorki, a kolorowe media zaczęły donosić o rozstaniu pary. Do tej informacji postanowiła więc odnieść się sama zainteresowana, publikując na Instagramie oświadczenie.

Reklama

Kochani! To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne, to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka (...) - napisała Kalicka.

Olga Kalicka na Instagramie - oświadczenie

W dalszych słowach Olga Kalicka odniosła się m.in. do medialnych "przecieków", a także wyznała, że nie zamierza więcej odnosić się do delikatnej sprawy:

(...) Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi, żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji.

Partnerem Olgi Kalickiej był Cezary Nowak, z którym aktorka tworzyła związek od kilku lat. Owocem ich miłości był syn Aleksy, który przyszedł na świat w styczniu 2019 roku.

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Teraz przeprasza!

Była ikoną rewolucji seksualnej. Jej córka to znana aktorka

Zmarł zaledwie trzy miesiące po ślubie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje