Reklama

Reklama

Olga Frycz w ciąży. Jak wyglądał jej baby shower zorganizowany przez przyjaciółkę po fachu?

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Ciąża jest zaawansowana, a poród zbliża się wielkimi krokami, więc przyjaciólki zorganizowały jej baby shower. Zdjęcia ze spotkania zostały opublikowane na Instagramie. Aktorka nie ma obecnie partnera i prawdopodobnie samodzielnie podejmie się wychowania kolejnego dziecka.

Olga Frycz i Maja Bohosiewicz w czasie baby shower

Olga Frycz zdaje się być spełnioną i szczęśliwą mamą, a już wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Nie da się ukryć, że kolejna ciąża jest już bliska rozwiązania. 

Z tej okazji przyjaciółki zorganizowały dla niej baby shower, który staje się coraz bardziej popularny wśród gwiazd. 

Olga Frycz: Baby shower

Trzebna przyznać, że impreza została zorganizowana w dobrym guście, a całości dopełniły piękne dekoracje. Jak się okazało, za przyjęcie odpowiadała Maja Bohosiewicz

Reklama

"Za chwilę na świecie pojawi się kolejna kobieta do naszego grona. Oczami wyobraźni widzę już Leonie, Helenę i Zosię które razem proszą nas o pozwolenie na pójście na imprezę ciekawe czy takie przyjaźnie z dzieciństwa mogą trwać na zawsze?" - napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie. 

"Zosia - czekamy! @majabohosiewicz świetna z Ciebie organizatorka. Takie soboty lubię! - pochwaliła ją Karolina Cwalina- Stępniak, autorka profilu sexyzaczynasiewglowie". 

Czytaj także: "Rolnik szuka żony": Skandal wokół programu. Jeden z uczestników zdradził szokujące szczegóły produkcji

Czytaj także: "Venom 2: Carnage" w polskich kinach!

Czytaj także: Dawid Ogrodnik na plakacie filmu "Wszystkie nasze strachy"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje