Reklama

Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

- Kiedyś bardzo nie lubiłam biegania, ale się przełamałam. Na początku było bardzo trudno, byłam w stanie przejść takim lekkim truchtem pół godziny. Z każdym dniem widziałam jednak coraz większe efekty, osiągałam coraz lepszy czas, mogłam biegać coraz szybciej. Wkręciłam się w to. Najfajniej było mi biegać rano po plaży - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ola Ciupa.

Reklama

Modelka, zanim przystąpiła do treningów, radziła się specjalistów, którzy opracowali jej specjalny plan ćwiczeń. Ma nadzieję, że w ten sposób utrzyma kondycję. Z nowego hobby nie jest natomiast zadowolony Donatan, gdyż obawia się, że Ola Ciupa będzie chudła. Po programie "Celebrity Splash" straciła już kilka kilogramów.

- Po programie schudłam na całym ciele, mam szczuplejszą twarz. Donatan kazał mi przytyć. Chce mnie taką, jaka byłam w teledysku "My Słowianie". Próbuje mnie utuczyć i np. kupuje mi chipsy, ale ja się wkręciłam w to bieganie - mówi Ola Ciupa.

Modelka ma 22 lat i pochodzi z Radomska. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w teledysku "My Słowianie", zaśpiewanym przez Cleo i Donatana. Na swoim koncie ma udział w konkursach piękności. W 2013 r. zdobyła tytuł I Wicemiss Mazowsza, była także finalistką konkursu Foto Models Poland 2013. Pozowała dla CKM. Obecnie mieszka w Warszawie i studiuje kosmetologię.

Zobacz zdjęcia Oli Ciupy w serwisie maxmodels.pl - kliknij tutaj!

Lol ✌️đź'Ş #McFIT #silka #klataplecybarki #stretching @mcfit_ best gym!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola Ciupa (@ola_ciupa)

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje