Reklama

Reklama

Nowi prowadzący Sylwestrową Moc Przebojów

Do gospodarzy Sylwestrowej Mocy Przebojów - Karoliny Gilon oraz Krzysztofa Ibisza dołączają kolejne gwiazdy Polsatu - Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska i Patryk Cebulski!

Paulina Sykut-Jeżyna, Patryk Cebulski oraz Ilona Krawczyńska

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o 20 prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej
i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Największy sylwester w Polsce

Największego sylwestra w Polsce wraz z Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon poprowadzą Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD i Patryk Cebulski, młody aktor, znany z produkcji Polsatu takich jak "Kuchnia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". Ilona, nagradzana influencerka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka wkrótce zadebiutuje też jako współprowadząca nowego reality show Polsatu "Farma". Nie zabraknie oczywiście jednej z najbardziej lubianych Gwiazd Polsatu Pauliny Sykut-Jeżyny.

Reklama

Jak wiemy, każda dobra impreza zaczyna się od "biforka". Widzów i internautów zapraszamy  do Polsat Go i Interia.pl, gdzie już o 19 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej odwiedzimy garderoby gwiazd, aby sprawdzić co robią przed wejściem na scenę. Sprawdzimy, jakie mają noworoczne postanowienia a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą nas tancerze "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak i Lenka Kliment. Czerwony dywan, gwiazdy, plotki - to wszystko w Rozgrzewce Sylwestrowej Mocy Przebojów - tylko na Polsat Go.

Odliczanie do Sylwestra zaczynamy zaraz po świętach. Od 27 grudnia codziennie będziemy publikować w Polsat Go i Interia.pl wideonewsy, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make up czy playlistę, która każdego porwie do tańca. Swoimi sposobami na doskonałą zabawę podzielą się z nami Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów - poznamy ich ulubione utwory muzyczne a nawet menu.

Zobacz również:

Kochały się w nim wszystkie dziewczyny. Dlaczego porzucił Polskę?

W obronie golizny! Jeden z największych skandali w historii

Znany aktor pobił reżysera? "Oscarowe samobójstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama