Reklama

Mucha jurorką "You Can Dance"?

Anna Mucha jest piękna, młoda i utalentowana, a widzowie darzą ją prawdziwą sympatią. Czy to wystarczy, by wygrać "Taniec z gwiazdami" i zastąpić w jury programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" Weronikę Marczuk-Pazurę?

Jej występ w show telewizji TVN zaskoczył wszystkich. Miało być śmiesznie i nieporadnie, tymczasem okazało się, że Mucha ma talent taneczny.

Reklama

Jeszcze na konferencji prasowej zapowiadającej program aktorka zarzekała się, że jest tanecznym "drewnem" i jej partner Rafał Maserak będzie się musiał z nią sporo namęczyć.

"Bardzo się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się, że będę tańczyć z Rafałem. On jest nie tylko profesjonalnym tancerzem, ale też i wymagającym nauczycielem. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego programu jako człowiek, który nawet drewno potrafi nauczyć tańczyć" - śmiała się aktorka.

Tymczasem już w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" okazało się, że Mucha nie tylko nie jest "drewnem", ale ma świetne wyczucie rytmu. Teraz co niedzielę gwiazda ściga się o palmę pierwszeństwa z profesjonalistką, Nataszą Urbańską.

Pojawiły się nawet plotki, że obie panie rywalizują ze sobą nie tylko na parkiecie. Mucha jednak dementuje te informacje.

"Nie konkuruję z Nataszą Urbańską, tylko sama ze sobą. Dopiero uczę się tańczyć, wszystko jest dla mnie nowe i stanowi spore wyzwanie. Sama sobie podnoszę poprzeczkę i staram się ją przeskoczyć, nie potrzebuję do tego celu Nataszy" - przekonuje artystka.

Wszystko wskazuje na to, że Mucha ma duże szanse zwyciężyć w programie. Ceni ją nie tylko wymagające jury, ale też coraz większą sympatią darzą ją widzowie. W kuluarach mówi się o tym, że jeśli Mucha wygra program, stacja TVN zaproponuje jej objęcie miejsca zwolnionego przez Weronikę Marczuk-Pazurę, czyli rolę jurorki w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz". Po występach w "Tańcu z gwiazdami" powinna poradzić sobie w kolejnym tanecznym programie. Szczególnie, że będzie miała niezłą motywację - 50 tysięcy złotych pensji przez cztery miesiące.

Nie tak dawno zaszły też spore zmiany w prywatnym życiu aktorki. W marcu gwiazda związała się z poznanym na planie "jak Oni śpiewają" Marcello Sorą. To ponoć właśnie dla niego zaczęła się odchudzać. Ich miłość kwitnie do dzisiaj, a znajomi Muchy plotkują, że to poważny związek.

Do szczęścia aktorce brakuje już tylko propozycji zagrania w dobrym filmie. Ale być może zmieni się to po wygranej w "Tańcu z gwiazdami"?

Kolejny odcinek tanecznego show już w niedzielę, 25 października, o 20:00 w telewizji TVN.

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje