Reklama

Reklama

Monika Richardson ma nowego partnera. Kim jest Konrad Wojterkowski?

W życiu Moniki Richardson, która niedawno rozstała się z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, pojawił się nowy mężczyzna. Kim jest Konrad Wojterkowski?

W życiu Moniki Richardson, która niedawno rozstała się z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, pojawił się nowy mężczyzna. Kim jest Konrad Wojterkowski?
Monika Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowski wróciła do dawnego nazwiska / Michał Baranowski /AKPA

Rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich było prawdziwym szokiem dla całego show-biznesu. Ich związek rozpadł się po sześciu latach małżeństwa. Aktor wyprowadził się z ich wspólnego warszawskiego mieszkania w marcu tego roku i wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że nie zamierza publicznie komentować swojego życia prywatnego.

Dziennikarka, która po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowski wróciła do dawnego nazwiska, przyznała, że decyzję o zakończeniu związku podjął jej mąż. Dodała, że ma nadzieję, że kiedyś jeszcze usiądą i w spokoju porozmawiają o przyczynach tego rozstania.

Reklama

Tymczasem w życiu Moniki Richardson pojawił się nowy mężczyzna. Co ciekawe, on sam poinformował o tym na swym profilu na Instagramie! Kim jest Konrad Wojterkowski?

W piątek, 28 maja, na Instagramie Konrada Wojterkowskiego pojawiło się czarno-białe, niezbyt wyraźne zdjęcie, na którym można rozpoznać Monikę Richardson.

"To jest @MonikaRichardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy ... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy" - zaczyna się wpis.

Konrad Wojterkowski wyjaśnia, dlaczego sami postanowili ujawnić fakt, że się spotykają.

"Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów. Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów".

"Prosimy jedynie o szacunek" - dodaje.

Kim jest Konrad Wojterkowski?

To znany polski biznesmen, właściciel Grupy #BeReady zajmującej się produkcją maseczek ochronnych oraz producent filmowy i filantrop. Od wielu lat staje w obronie kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji "Kocham. Szanuję - Nie biję". Ma 18-letniego syna z pierwszego małżeństwa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy