Reklama

Michał Wiśniewski wraca z nowym reality-show

Michał Wiśniewski przed laty był bohaterem bijącego rekordy popularności programu "Jestem jaki jestem". Teraz wokalistka znów chce pokazywać swoje życie przed kamerami. Lider grupy Ich Troje ogłosił, że szykuje nowy reality-show.

Michał Wiśniewski przed laty był bohaterem bijącego rekordy popularności programu "Jestem jaki jestem". Teraz wokalistka znów chce pokazywać swoje życie przed kamerami. Lider grupy Ich Troje ogłosił, że szykuje nowy reality-show.
Michał Wiśniewski /Piotr Kamionka/ REPORTER /East News

Michałowi Wiśniewskiemu na polskiej scenie muzycznej udaje się utrzymywać już od ponad ćwierć wieku. Choć czas największej popularności zdaje się mieć już za sobą, wciąż nie daje o sobie zapomnieć publiczności. W ostatnim czasie o czerwonowłosym wokaliście było głośno jednak nie za sprawą jego muzycznych dokonań, a zarzutów, jakie usłyszał w ubiegłym miesiącu w prokuraturze.

Michał Wiśniewski buduje dom

Michał Wiśniewski o swoich ostatnich problemach opowiedział magazynowi "Party". Choć w wydanym jakiś czas temu oświadczeniu zapewniał, że "czuje się absolutnie niewinny", teraz przyznał, że "jest mu wstyd, że dzieci muszą oglądać czarny pasek na oczach ojca". W tym samym wywiadzie 49-letni gwiazdor, który w tym roku po raz piąty został ojcem, podzielił się zaskakującą informacją. Wiśniewski zapowiedział, że przygotowuje kolejny program o swoim życiu.

Reklama

"W końcu muszę wziąć się do roboty i zbudować dla nas obiecany dom. Przygotowuję 22-odcinkowy projekt programu, w którym pokażę, jak to zrobić od podstaw, ale mam wielu partnerów, którzy mi w tym w pomogą" - ujawnił.

Michał Wiśniewski: Rodzinny reality-show

Lider zespołu Ich Troje przed laty był bohaterem słynnego programu "Jestem jaki jestem". Czy nowy reality-show będzie podobny?

"Będzie też trochę prywaty, bo pracujemy nad tym programem całą rodziną. Czuję się wolny i ta wolność powoduje, że chcę mi się wszystkiego z podwójną siłą. W tym roku urodził się Falco, duma moja i całej naszej rodziny. Cieszę się, że moje dzieci znów widzą mnie szczęśliwego. Skończyła się moja upadłość, co jest dla mnie ważne, bo tłumaczenie się z tego, że jesteś bankrutem, jest megasłabe" - mówi Wiśniewski.

Kiedy i gdzie będzie można oglądać program, jeśli projekt rzeczywiście dojdzie do skutku? Tego nie wiadomo, natomiast można podejrzewać, że jeśli reality show miałby pojawić się w telewizji, to na antenie Polsatu. Stacja zacieśniła ostatnio współpracę z czerwonowłosym wokalistą, angażując go jako jurora do "Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski nazywa zresztą Ninę Terentiew swoją "medialną matką". Dyrektor programowa Polsatu nie raz pomagała liderowi Ich Troje w realizacji jego pomysłów. Być może będzie tak i tym razem.

Czytaj również:

"Dom Gucci": W imię Ojca, Syna i Lady Gagi [recenzja]

Tylko w Interii! Cary Fukunaga i Linus Sandgren: Bond na miarę naszych czasów

"Kochankowie z Internetu 2": Casting do serialu dokumentalnego Polsatu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy