Reklama

"Mayday", "Bad Boy", "Bez skrupułów": Serialowe nowości w Polsacie

Od 3 października, w soboty o godzinie 20:00, widzowie Polsatu będą oglądać premierowo serialowe wersje polskich, kinowych hitów: "Mayday", "Bad Boy" oraz "Bez skrupułów".

Od 3 października, w soboty o godzinie 20:00, widzowie Polsatu będą oglądać premierowo serialowe wersje polskich, kinowych hitów: "Mayday", "Bad Boy" oraz "Bez skrupułów".
Premierowe seriale w Polsacie /materiały prasowe

Oprócz świetnych aktorów i wciągających historii, widzowie zobaczą materiały, które nie znalazły się w wersjach kinowych. Pojawią się m.in. nowi bohaterowie o zaskakujących życiorysach, jeszcze więcej wątków i scen. Bez wątpienia będą to ekskluzywne wersje sprawdzanych kinowych hitów.

"Mayday", reż. Sam Akin

Cykl rozpocznie serial "Mayday". W soboty, 3 oraz 10 października, o godzinie 20:00 widzowie zobaczą po dwa odcinki serialu.

"Ten serial jest jazdą po bandzie. Nie ma w nim kompromisów. Idziemy na całość. Myślę, że to zaskoczy widzów" - powiedział Piotr Adamczyk, który gra w produkcji jedną z głównych ról.

Reklama

Czy dwie żony to zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie - jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz... Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa. Do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ponadto, w cały ten splot niefortunnych zdarzeń zostaje wplątany kolega Janka, Staszek (Adam Woronowicz).

Telewizyjnych widzów czeka świetna zabawa.

"Bad Boy", reż. Patryk Vega

Kolejnym premierowym serialem na antenie Polsatu jest "Bad Boy", który będzie można obejrzeć 17 oraz 24 października o godzinie 20:00.

Specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach - wszystko to w pełnym gwiazd serialu, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez piłkarzy - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko.

"Bad Boy" to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

"4-odcinkowy miniserial "Bad Boy" dla telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. "Bad Boy" w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu" - zapewnia reżyser Patryk Vega.

"Bez skrupułów", reż. Jacek Bromski

Ostatnim serialem jest "Bez skrupułów", który startuje 31 października o godzinie 20:00, a kolejne odcinki zobaczymy 7 i 14 listopada.

"Bez skrupułów" to 5 odcinkowy polityczny thriller, który odsłania kulisy pracy policji oraz służb specjalnych. To kino akcji, w którym naprzeciwko siebie stanęli giganci polskiego aktorstwa - Janusz Gajos i Andrzej Seweryn. Na ekranie pojawi się także Maria Dębska, która nie występowała w wersji kinowej filmu. Jej partnerem będzie Maciej Maleńczuk, grający ekscentrycznego właściciela nocnego klubu.

Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef, by namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu.

W serialu zobaczymy także: Olgierda Łukaszewicza, Mateusza Kościukiewicza, Piotra Stramowskiego, Danutę Stenkę, Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Stroińskiego czy Artura Żmijewskiego.

Seriale "Mayday", "Bad Boy" oraz "Bez skrupułów" na antenie Polsatu w każdą sobotę, od 3 października, o godzinie 20:00.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mayday (film) | Bad Boy (film) | Bez skrupułów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy