Reklama

"Mayday", "Bad Boy", "Bez skrupułów": Serialowe nowości w Polsacie

Od 3 października, w soboty o godzinie 20:00, widzowie Polsatu będą oglądać premierowo serialowe wersje polskich, kinowych hitów: "Mayday", "Bad Boy" oraz "Bez skrupułów".

Premierowe seriale w Polsacie

Oprócz świetnych aktorów i wciągających historii, widzowie zobaczą materiały, które nie znalazły się w wersjach kinowych. Pojawią się m.in. nowi bohaterowie o zaskakujących życiorysach, jeszcze więcej wątków i scen. Bez wątpienia będą to ekskluzywne wersje sprawdzanych kinowych hitów.

"Mayday", reż. Sam Akin

Reklama

Cykl rozpocznie serial "Mayday". W soboty, 3 oraz 10 października, o godzinie 20:00 widzowie zobaczą po dwa odcinki serialu.

"Ten serial jest jazdą po bandzie. Nie ma w nim kompromisów. Idziemy na całość. Myślę, że to zaskoczy widzów" - powiedział Piotr Adamczyk, który gra w produkcji jedną z głównych ról.

Czy dwie żony to zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie - jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz... Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa. Do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ponadto, w cały ten splot niefortunnych zdarzeń zostaje wplątany kolega Janka, Staszek (Adam Woronowicz).

Telewizyjnych widzów czeka świetna zabawa.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mayday (film) | Bad Boy (film) | Bez skrupułów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje