Reklama

Marzena Rogalska wraca do TVN po 13 latach! "Historia zatoczyła koło"

"Cieszę się, że właśnie dziś mogę Wam powiedzieć co dalej... Historia zatoczyła koło" - napisała 13 sierpnia Marzena Rogalska na swym profilu na Facebooku. O jakie zmiany w życiu zawodowym dziennikarki chodzi?

"Cieszę się, że właśnie dziś mogę Wam powiedzieć co dalej... Historia zatoczyła koło" - napisała 13 sierpnia Marzena Rogalska na swym profilu na Facebooku. O jakie zmiany w życiu zawodowym dziennikarki chodzi?
Marzena Rogalska znowu w TVN /Piotr Andrzejczak /MWMedia

Marzena Rogalska wraca do TVN

"Kochani!!! Dzień dobry w piątek 13-go! A 13 jak wiecie to moja liczba. Cieszę się, że właśnie dziś mogę Wam powiedzieć co dalej... Historia zatoczyła koło... Program, który był zawsze bliski mojemu sercu i był inspiracją do dalszych działań wraca w nowej odsłonie!" - napisała na swym Facebooku Marzena Rogalska.

"We wrześniu nowe Miasto Kobiet! Będziemy poruszały aktualne tematy, rozmawiały o tym co ważne, co nam daje siłę, co ją odbiera, między innymi po to, żeby dowiedzieć się CZEGOŚ WIĘCEJ o nas, o Was. Bez pouczania, bez pokazywania jedynego, "słusznego" punktu widzenia. W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie mogę się doczekać!" - dodała dziennikarka.

Reklama

A zatem Marzena Rogalska wraca do telewizji TVN. Przypomnijmy, że w latach 2004-2008 dziennikarka i autorka książek była gospodynią talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style.

Co to za program "Miasto kobiet"?

Program "Miasto kobiet" funkcjonował na antenie TVN Style od początku istnienia stacji, czyli od sierpnia 2004 roku, do jesieni 2015 roku. 25 grudnia 2018 program powrócił po przewie na antenę.

Obecnie talk-show emitowany jest na antenie TVN Style, a prowadzą go Paulina Młynarska i Dorota Wellman.

Wcześniej audycję prowadziły między innymi: Marzena Rogalska, Beata Sadowska, Anna Maruszeczko, Anna Czarnecka, Anna Dziewit, Weronika Marczuk oraz Jolanta Pieńkowska.

Gospodynie talk-show poruszają w programie ważne i nierzadko bulwersujące dla kobiet kwestie. Dzięki nim rozpoczęły się w Polsce dyskusje na kontrowersyjne tematy, dotykające ogromnej części polskiego społeczeństwa. W studiu "Miasta kobiet" dziennikarki goszczą niezwykłych bohaterów, którzy dzielą się z nimi swoimi intymnymi historiami.

Czytaj więcej: Wypadek w "Pytaniu na śniadanie" w TVP. Co stało się Marzenie Rogalskiej?

Marzena Rogalska: Kariera w telewizji

Marzena Rogalska pracę w telewizji rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła magazyn filmowy. W 1999 roku prowadziła wraz z Piotrem Goćkiem program "Do kina czy na film". W latach 2004-2008 była gospodynią talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style.

Od września 2008 do czerwca 2009 prowadziła program "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?" w TV Puls.

W 2009 roku podjęła współpracę z Telewizją Polską. Była jedną z prowadzących program "Pytanie na śniadanie", była również gospodynią teleturnieju "Dzieciaki górą!" o kapitanem w show "Kocham cię, Polsko!". W 2019 roku została gospodynią programu "To był rok! w TVP1".

W 2021 roku Marzena Rogalska została nową prowadzącą programu TVP2 "Zacznij od nowa". W lutym 2021 roku niespodziewanie zakończyła jednak współpracę z TVP, co było szeroko komentowane w mediach.

Dziennikarka podjęła decyzję o odejściu z TVP w lutym 2021 roku, o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: Marzena Rogalska odchodzi z TVP

"Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj" - napisała wówczas Rogalska na swoim Instagramie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy