Reklama

Marta Manowska pokazała pierścionek zaręczynowy

Marta Manowska pokazała zdjęcie przedstawiające pierścionek zaręczynowy. Prowadząca program: "Rolnik szuka żony" dodała do fotografii także krótki opis nawiązujący do miłości. Jak zareagowali internauci?

Marta Manowska pokazała zdjęcie przedstawiające pierścionek zaręczynowy. Prowadząca program: "Rolnik szuka żony" dodała do fotografii także krótki opis nawiązujący do miłości. Jak zareagowali internauci?
Marta Manowska /ForumGwiazd /Agencja FORUM

Marta Manowska to jedna z czołowych gwiazd TVP. Niewątpliwie spora w tym zasługa programu: "Rolnik szuka żony", który prowadzi od samego początku. W ostatnim czasie widzowie mogli oglądać kolejną, 8. już edycję show, a z okazji świąt Bożego Narodzenia Telewizja Polska przygotowała dla nich niespodziankę.

26 grudnia w telewizyjnej "Jedynce" pojawi się bowiem świąteczny odcinek "Rolnika…", ukazujący odwiedziny Manowskiej u par, które znalazły miłość w programie. Im bliżej emisji, tym więcej informacji na temat specjalnej odsłony projektu trafia do mediów społecznościowych. Podczas gdy po sieci krąży już zwiastun odcinka, dziennikarka zdradziła, że nadchodzący epizod będzie pełen miłości. Na Instagramie prowadzącej program: "Rolnik szuka żony" pojawiła się bowiem fotografia przedstawiająca zaręczynowy pierścionek.

Reklama


"Rolnik szuka żony 7": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zaręczeni?

Pod zdjęciem Marta Manowska po raz kolejny zachęciła widzów do oglądania świątecznego wydania "RszŻ", przy okazji zdradzając, że jedna z par przy okazji może podzielić się radosną nowiną o zaręczynach.

Chociaż ujęcie nie ujawnia, która z pań jest szczęśliwą posiadaczką imponującego pierścionka, niektórzy internauci mają już swoje typy. W komentarzu pod postem pojawiła się sugestia, że może chodzić o Martę Paszkin – uczestniczkę 7. edycji show. W programie jej uwagę zwrócił Paweł Bodzianny, do którego postanowiła napisać list. Piękna autorka odpowiedzi od razu wpadła w oko rolnikowi, który zaprosił ją do swojego gospodarstwa, a czas pokazał, że parę połączyło gorące uczucie. Obecnie zakochani zajmują się remontem niedawno kupionego, wspólnego mieszkania. 

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek. Znamy szczegóły!

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne!

35-letnia aktorka nie żyje. Wypadła z okna hotelu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama