Reklama

Marta Manowska gra w teatrze!

​Kolorowe, zwiewne stroje, hawajskie koszule, kwiaty we włosach i palmy, czyli witamy na Hawajach. W nowym spektaklu warszawskiego Teatru Capitol "Hawaje, czyli przygody siostry Jane", występują m.in. Daria Widawska, Dominika Ostałowska, Agnieszka Warchulska oraz Marta Manowska - znana dotąd z prowadzenia ulubionego programu Polaków, "Rolnik szuka żony". Premiera sztuki już 26 kwietnia.

Marta Manowska na próbie spektaklu "Hawaje"

Główną rolę w sztuce gra Daria Widawska, która wciela się w rolę znanej pisarki harlequinów. Niestety, do napisania kolejnej książki brakuje jej natchnienia. Postanawia wykorzystać fajtłapę Edgara (Przemysław Sadowski), aby odzyskać dar pisania.

"Vivien wykorzystuje różne życiowe sytuacje do tego, aby wspomóc swoją wenę i napisać kwiecisty harlequin. Pisarka, jest kobietą, której nie układa się w miłości się nie układa, pomimo wieku jest dziewicą. A mężczyzn wykorzystuje do swojej inspiracji twórczej" - mówi Daria Widawska.

Po raz pierwszy na teatralnej scenie zobaczymy Martę Manowską, która zagra dziennikarkę Peggy. Popularna dziennikarka będzie wcielała się w tę postać na przemian z Izabelą Zwierzyńską. Na swym profilu na Facebooku Manowska podała terminy spektakli, kiedy będzie można ją oglądać w roli Peggy.

"Najwyższy czas podać terminy. Gram:
26 kwietnia - premiera
29 kwietnia
25 maja
28 maja
6 czerwca
7 czerwca
12 czerwca
28 czerwca".

Reklama

W zabawnej roli zobaczymy także, znanego z serialu "Świat według Kiepskich", Bartosza Żukowskiego.

"Mój bohater to doktor 'pierdoła', które nie ma farta w życiu. Nie powodzi mu się zwłaszcza w seksie. Jest wielkim pantoflarzem" - powiedział aktor. "Farsa to najtrudniejszy gatunek do grania. Trzeba mieć doświadczenie, gra się w dużym tempie" - dodał.

Reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński. "Jestem dumny z pracy z takimi wspaniałymi aktorami, którzy mają ogromny talent komediowy. 'Hawaje' to sztuka z dużą obsada, pięknymi kostiumami, kosztownymi dekoracjami. Myślę, że będzie sukcesem tego teatru" - powiedział reżyser.

Premiera już w najbliższy wtorek, 26 kwietnia, w Teatrze Capitol w Warszawie.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Teatr Capitol w Warszawie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje