Reklama

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: Czasami latają talerze

Gdy się kłócą, bywa gorąco. Szybko jednak dochodzi do zgody, bo szkoda im czasu na nieporozumienia. Najważniejsza jest przecież miłość, która sprawia, że świata poza sobą nie widzą.

Oboje twierdzą, że nie przeszkadza im duża odległość. Tęsknota tylko podsyca namiętność w ich związku...

To był wyjątkowy czas. Tyle radości i tyle góralskich śpiewów i cała masa przyjaciół tańczyła zbójnickiego - wspomina Magda Gessler na Instagramie wesele z czerwca 2004 roku. Słynna restauratorka nigdy jednak oficjalnie nie potwierdziła, czy przed tym weselem był... ślub. Nie zmienia to faktu, że razem z Waldemarem Kozerawskim mówią o sobie "żona" i "mąż".

Najpierw rozstanie...

Reklama

Poznali się w czasach studenckich, na prywatce u Andrzeja Szpilmana (syn Władysława Szpilmana). Zaiskrzyło między nimi. Spotykali się przez trzy miesiące. Później on wyjechał do Kanady, gdzie zaczął robić karierę chirurga estetycznego, a ona do Madrytu. Tam czekał na nią narzeczony, którego... szybko rzuciła. Cały czas miała w głowie nową miłość. Pisali do siebie listy.

Wkrótce jednak pani Magda poznała niemieckiego dziennikarza Volkharta Müllera. Postanowiła zadzwonić do Kozerawskiego, żeby zapytać, czy są jeszcze parą? Usłyszała: "Nie". Później dowiedziała się, że wyrwała go wtedy ze snu o piątej rano. Wtedy jednak uznała to za zerwanie. Życie potoczyło się dalej...

Restauratorka wyszła za mąż za dziennikarza, z którym przeżyła siedem szczęśliwych lat. Z tego małżeństwa urodził się syn Tadeusz. Niestety, Volkhart zachorował na raka skóry. Zmarł w 1987 roku, w dniu jej 33. urodzin. Tuż przed jego śmiercią pani Magda straciła też w szóstym miesiącu ciąży córeczkę. To był niezwykle trudny czas w jej życiu. Mieszkała wtedy w Madrycie.

W 1990 roku wróciła do Polski. Zawsze wiedziała, że będzie miała ciekawe życie. Nie sądziła jednak, że nad Wisłą zrobi karierę w show-biznesie i znajdzie wielką miłość.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama