Reklama

Reklama

Maciej Musiał debiutuje na deskach teatru

Znany z ról w serialach "Ojciec Mateusz" i "rodzinka.pl" Maciej Musiał debiutuje na teatralnej scenie. Już w najbliższy weekend będzie można go zobaczyć w Teatrze Syrena w spektaklu "Skaza".

Mam nadzieję, że moja przygoda z teatrem będzie trwała nadal - mówi Maciej Musiał

Musiał wystąpi w przedstawieniu obok Jacka Poniedziałka i Aleksandry Justy. Wcieli się w rolę Martyna Fleminga.

"Wiążąc swoją przyszłość z tym zawodem, cały czas szukam możliwości rozwoju. Dlatego, gdy zadzwonił do mnie dyrektor Teatru Syrena z propozycją zagrania w 'Skazie', od razu się zgodziłem. Wiedziałem, że będzie to wymagające wyzwanie, ale też na pewno rozwijające i warte pracy - powiedział PAP Life Musiał.

"Ekipa 'Skazy' to wybitni polscy aktorzy, grający na co dzień u świetnych reżyserów. Fajnie móc partnerować tak doświadczonym osobom na początku swojej drogi i podpatrywać ich pracę. Mam nadzieję, że moja przygoda z teatrem będzie trwała nadal" - dodał.

Reklama

Sceniczną adaptację powieści "Skaza" Josephine Hart przygotował Adam Sajnuk, którego nazwisko jest dziś jednym z najgorętszych nazwisk w polskim teatrze. Na jej podstawie powstał również film Louisa Malle z Jeremym Ironsem oraz Juliette Binoche w rolach głównych.

"Skaza" to dramat o namiętnym związku starszego mężczyzny i młodej kobiety, będącej narzeczoną jego syna. Stephen Fleming - szanowany lekarz, mąż i ojciec, zaczyna robić karierę polityczną, co dopełnia obrazu człowieka sukcesu. A jednak dręczy go dojmujące uczucie pustki. Na przyjęciu poznaje atrakcyjną i tajemniczą dziennikarkę, Annę Barton. Cóż z tego, że ma ona wkrótce wyjść za jego syna, Fleming nie potrafi oprzeć się prawdziwej femme fatale.

Najbliższe spektakle z udziałem Macieja Musiała odbędą się 17 i 18 października.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje