Reklama

"M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

Ujawniamy, że w 997. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 3 września) Kinga wraz z Mirką (Andżelika Piechowiak) będą pracowały nad nowym materiałem o nartach biegowych. Testy nart dziennikarki zorganizują w ogrodzie Zduńskich. Okaże się, że postępom pań przygląda się Robert Lubiński. Sąsiad będzie mocno rozbawiony upadkami Kingi.

Reklama

Gdy Kwiatkowska zorientuje się, że sąsiad Zduńskich zna się na sporcie, od razu poprosi go o pomoc. Co ciekawe, jasno da do zrozumienia, że jest wyraźnie zainteresowana mężczyzną...

Na informację, że Lubiński jest architektem, Mirka natychmiast postanowi zlecić mu zaprojektowanie altany na działkę ojca (Robert Rozmus). W tym momencie na Deszczowej pojawi się Irek (Marcin Jachowski). Od razu zauważy, że jego ukochana próbuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę Lubińskiego. Powodowany zazdrością bez owijania w bawełnę powie Mirce, co myśli o jej zachowaniu. Efekt? Oboje ostro zaczną się kłócić, w konsekwencji czego Irek zerwie z Mirką i wyprowadzi się z jej mieszkania, choć dziewczyna będzie próbowała go powstrzymać.

997. odcinek będzie dowodem na to, że Lubiński wcale nie interesuje się Mirką. Natomiast Kinga wyraźnie budzi jego sympatię... Wieczorem sąsiad znów ją odwiedzi, by pokazać na niebie gwiazdę, którą odkrył jego znajomy...

Czyżby zanosiło się na romans Kingi Filarskiej-Zduńskiej i Roberta Lubińskiego?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje