Reklama

Reklama

"Love Island". Które pary przetrwały próbę czasu?

Rusza "Love Island 4". Co słychać u uczestników poprzednich edycji randkowego show Polsatu? W trzech poprzednich edycjach programu powstało wiele par, jednak niewielu z nich udało się przetrwać próbę czasu...

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk

"Love Island" powraca na antenę. Będzie to już czwarty sezon randkowego reality show, który okazał się prawdziwym hitem Polsatu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w poniedziałek 30 sierpnia. Tym, co pozostaje bez zmian, jest prowadząca - nadal będzie nią Karolina Gilon. Widzów czeka jednak sporo nowości. Czwarta edycja jest nagrywana w zupełnie nowej willi w Andaluzji na południu Hiszpanii. Co więcej, w otwierającym sezon odcinku po raz pierwszy to nie panowie, a panie będą wybierać dla siebie partnerów.

"Love Island" - którzy uczestnicy pozostali parą?

Telewidzowie zobaczyli dotąd trzy edycje "Love Island", które wygrali kolejno: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Julia Nowakowska i Dominik Grot oraz Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk. Choć pod hiszpańskim słońcem narodziło się wiele uczuć, nie wszystkie okazały się na tyle trwałe, by przetrwać do dzisiaj. Zaledwie kilku związkom udało się przetrwać próbę czasu. Co słychać u tych uczestników "Love Island", którzy nadal są razem?

Reklama

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski byli uczestnikami drugiej edycji "Love Island", która była emitowana na antenie Polsatu jesienią 2020 roku. W programie Igor początkowo był związany z Oliwią Knapek, jednak gdy na wyspie miłości pojawiła się Magda, kompletnie stracił dla niej głowę. Karwacka i Łubkowski nie wygrali "Love Island", ale są razem do dzisiaj. Łączące ich uczucie kwitnie, o czym najlepiej świadczy najnowszy wpis na jego instagramowym profilu.

"Nie mogę uwierzyć, że czas minął tak szybko z tobą u mego boku. Tak wiele zrobiliśmy, w tak krótkim czasie. Cieszę się, że razem idziemy do przodu przez życie. Dziękuję ci. Kocham cię" - zwrócił się do swojej ukochanej finalista "Love Island".

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk

Zwycięzcy trzeciej edycji „Love Island” pokonali wiele przeciwności losu, by być razem. Caroline, która na wyspę miłości przyleciała prosto z Kanady, postanowiła przenieść się dla Mateusza do Warszawy. Caroline wspierała ukochanego, gdy niedawno złamał nogę. Ostatni weekend spędzili w Malborku, u jego rodziców.

Waleria Szewczyk i Piotrek Jakimczuk

W sieci głośno było ostatnio o domniemanym rozstaniu finalistów ostatniego sezonu "Love Island". Wiele osób zaczęło podejrzewać, że Waleria i Piotrek nie są już razem, ponieważ oboje usunęli ze swoich profili w mediach społecznościowych wszystkie wspólne zdjęcia. Sami zainteresowani wkrótce odnieśli się do sprawy, dementując plotki, jakoby mieli się rozstać. Wyjaśnili, że co prawda doszło pomiędzy nimi do kłótni, ale ostatecznie udało się zażegnać kryzys i nadal są razem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje